Bożena Tomik

Neurolog

Pani Doktor jest bardzo kompetentną osobą o dużej wiedzy. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, wyjaśniając możliwe przyczyny. Zalecone leczenie oraz kontynuacja wizyty. Doktor nie pozostawia pacjenta bez pomocy. Zdecydowanie polecam.

Świetny specjalista, bardzo duża wiedza i chęć pomocy pacjentowi. Wielki plus. Na pierwszej wizycie otrzymałam informację, które pomogą mi z problemem, który mam od lat. Wcześniej chodziłam do kilku neurologów i żaden nie zajął się mną w taki sposób. Doskonały kontakt z klientem.

Byłem pacjentem kilka lat temu. Jestem z innego miasta więc był problem z Kasą Chorych. Leżałem półprzytomny a inni lekarze proponowali poszukanie innego szpitala. Pani B. zapobiegła temu :)

Pani doktor opiekowała się moją Mamą w hospicjum domowym.Bardzo jestem jej wdzięczna i dziękuję z całego serca. Maria Siniarska

Pani doktor traktuje pacjentów przedmiotowo, a w "ekskluzywnej" warszawskiej przychodni woli czytać gazetę niż zajmować się pacjentami. Zdecydowana pomyłka Medicover, że takich ludzi zatrudnia.