Bożena Wieczorek

Ortodonta, Stomatolog

2,4

Chodziłam do pani doktor od dziecka w wieku 19 lat szukam innego lekarza ponieważ nie widać poprawy w zgryzie, w swojej karierze miałam 4 aparaty widać tylko lekka poprawę co przez tyle lat jest śmieszne, pani Wieczorek tłumaczyła to cały czas że za mało noszę aparat co oczywiście nie było prawdą. Pani doktor bardzo uprzejma, potrafi wiele wytłumaczyć jednka jeśli ktoś naprawdę chce mieć proste zęby, a nie wyrzucić kasę w błoto radzę szukać innego lekarza.

Bardzo niesympatyczna , zniszczyla mi zeby i brak efektu.

Bardzo niesympatyczna , zniszczyla mi zeby i brak efektu.

Zniszczyła mi zęby teraz chodzę jak wampir z zębem na boku bo za mocno ścisnęła mi zęby

Ogólnie dobra w swoim zawodzie :) Mimo malusienkich rzeczy ktore mozna byloby sie uczepic to ogolnie polecam

LEKARZ GODNY POLECENIA .NA APARAT RUCHOMY CZKAŁAM TYLKO TYDZIEŃ .PANI DOKTOR MIŁA ,BARDZO UPRZEJMA ,WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZY.

LEKARZ GODNY POLECENIA .NA APARAT RUCHOMY CZKAŁAM TYLKO TYDZIEŃ
.PANI DOKTOR MIŁA ,BARDZO UPRZEJMA ,WSZYSTKO DOKŁADNIE TŁUMACZY.