lekarz Bożenna Wójcik

Psychiatra

Przez większość czasu sympatyczna, postępuje nieprzewidzianie,introwercyjnie,z lekkim poczuciem humoru,za bardzo cacka się z niektórymi pacjentami. Gdyby się jeszcze trochę wyrobiła to ma zadatki na dobrego psychologa, bo leków to ustawiać nie umie.

Wcześniej byłem u psychologa terapeuty ... chyba do dzisiaj bym się leczył. Pani doktor na pierwszej wizycie zdiagnozowała problem. NERWICA.!! opisała mi wszystko wytłumaczyła dlaczego no i leki!! od 2,5 roku nie biorę żadnych leków i czuję się świetnie. POLECAM

Miałem bardzo ciężką sytuację rodzinną, nie wiedziałem jak sobie pomóc, byłem na skraju wyczerpania. Pani doktor pomogła mi zarówno rozmową jak i odpowiednim leczeniem. Dziękuje

Ta pani pomogła mi znacznie. Moje samopoczucie się poprawiło - wystarczyło przepisać odpowiednie leczenie.