dr n. med.Bronisław Górski

Żary
51,633830215,14923660 68 363 03 30

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
16 opinii

• 5

Byłam na wizycie u Pana doktora Bronisława Górskiego, gdzie miałam wykonane USG kończyn i Pan doktor stwierdził żylaki. Zaproponował skleroterapię, której się poddałam. Z uzyskanych efektów jestem bardzo zadowolona. Mój syn również miał wykonany zabieg u Pana doktora,z którego jestem również bardzo zadowolona. To kompetentny i rzetelny lekarz. Szczerze go wszystkim polecam.

• 1

Typowy biznesmen. Szybko zbadać, skierować do siebie na drogie zabiegi . Nie daje wyników badań. Postawił błędną diagnozę. Żylaków do operacji nie miałem. Znalazłem innego lekarza. Nie polecam.

• 2

Typowy biznesmen . Szybko zbadać , jeszcze szybciej skierować do siebie na dalsze zabiegi. Bardzo drogi. Nie daje wyników badań usg. Ja szukam innego fachowca. Nie polecam.

• 5

Doktor Bronisław Górski jest bardzo dobrym chirurgiem.Profesjonalnie i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Jest cierpliwy dla pacjentów. Leczę się aktualnie u Pana dr i jestem bardzo zadowolona. Mam żylaki na obu nogach i od 3 lat nie pokazywałam ich.Dr zastosował u mnie skleroterapię piankową.Bezbolesny zabieg, po którym od razu widać efekty.Polecam wszystkim.Dziś moje nogi są ładne. Agnieszka Stankiewicz

• 5

Byłem z żylakami na wizycie u pana doktora Bronisława Górskiego. Miałem wykonane badanie USG żył, wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Pan doktor stwierdził, że żylaki na obecnym etapie choroby kwalifikują się do skleroterapi pianką. Po zabiegu żylaki zniknęły. Jestem bardzo zadowolony, pan doktor Górski jest bardzo dobrym chirurgiem i gorąco polecam wszystkim chętnym!

• 5

Witam.Do Pana Doktora przyjechałam z Włoch a konkretnie z Rzymu.Poleciła mi go siostra.Doktor przedstawił mi zalety i wady operacji,omówił ewentualne komplikacje.Leczenie operacyjne przedstawił w sposób wyczerpujący i jasny dla mnie.Zabieg przeprowadził osobiście sprawnie z należytą starannością.Po zabiegu nie wystąpiły żadne powikłania.Chirurg godny polecenia.Kompetentny,uprzejmy z kompleksowym podejściem do chorego.Nadal będę się u niego leczyć,gdyż jestem zadowolona. Beata M.

• 1

Byłem u dr Górskiego z bólem łydki w Lubaniu - po krótkim badaniu usg stwierdził zapalenie żył i wypisał 30 zastrzyków z heparyną - wyniku usg nie otrzymałem. Zastrzyki nic nie pomogły - poszedłem skonsultować się do innego lekarza naczyniowego - po dokładnym długim badaniu usg nie znalazł śladu zapalenia żył i zakrzepicy! Okazało się iż miałem zerwany przyczep mięśnia!! 150 zł i 30 zastrzyków poszło na marne u dr Górskiego - niekompetencja, pośpiech i być może celowe naciągactwo - gorąco nie polecam!!!!

• 5

naprawdę bardzo dobry specjalista polecam

• 5

Pan dr Bronisław Górski jest chirurgiem z wieloletnim dośwadczeniem o wysokich kompetencjach, a zatem jest profesjonalistą w swoim zawodzie.Dobitnie i z pełną wyrozumiałością wytłumaczył na czym polega moja choroba,jakie ze sobą niesie skutki dla zdrowia oraz przedstawił metody jej dalszego leczenia.Ostateczną decyzję pozostawił mnie.Byłam pod wrażeniem Pana dr, wywnioskowałam,że jego priorytetem jest przede wszystkim dobro pacjenta.Inne walory doktora to uprzejmości, cierpliwości oraz delikatności podczas badań .Mam pełne zaufanie do Pana doktora i jestem umówiona na zabieg,który ma się odbyć w Żarach. Cennik normalny,150 zł wizyta z badaniem doplerowskim.Polecam z pełną odpowiedzialnością.Ponieważ jestem z Trójmiasta na pierwszą wizytę pojechałam do Zielonej Góry,połaczenie PKP super. MJaryla R. Gdańsk

• 5

Witam . Super specjalista,byłam zdecydowana na usunięcie żylaków metodą kriochirurgii ,więc już po pierwszej wizycie po zdiagnozowaniu kolorowym usg Dopplerem ,Pan Doktor ustalił zabieg tydzień później.Przepisał leki ,które wykupiłam na receptę ,zlecił zrobienie morfologii i testu na krzepliwość krwi.Pytał też kilkakrotnie czy jestem zdecydowana na zabieg ,nie było z jego strony żadnego nacisku to była moja decyzja.W dniu zabiegu jeszcze raz zrobił mi usg ,na salę operacyjną weszłam w samej bieliźnie i odzieży ochronnej ,położono mnie na łóżku operacyjnym ,założono wenflon,zmierzono ciśnienie podano leki znieczulające,oprócz lekkiego dyskomfortu podczas usuwania samej żyły nie czułam nic,cały czas pytano jak się czuje .Sam zabieg trwał jakieś 45 minut,oczywiście zobaczyłam też moje usunięte żyły ;).Pan doktor udzielił mi instruktażu co do zmiany opatrunku i ewentualnego samopoczucia ,na drugi dzień rano kazał mi zadzwonić i opowiedzieć jak się czuję i jak minęła noc.Zastrzyki są prawie bezbolesne ,noga wygląda też coraz lepiej coraz lepiej,nie boli czasem lekko zapiecze ranka.Mam nadzieję że mój komentarz pomorze innym ,ja też byłam ciekawa jak to wygląda ;)Serdecznie Polecam Doktora Górskiego i Pozdrawiam Panie które wówczas asystowały. Wdzięczna i zadowolona pacjentka Wioletta F. zabieg na jedna nogę u mnie wyniósł 2200.00zł , sama wizyta 100.00zł usg Doppler 50.00zł

• 5

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Długo szukałam przyczyny choroby, a doktor po wykonaniu badanie USG rozpoznał u mnie chorobę żylną na podudziach, zalecił operację, które będzie wykonywał osobiście. Jak najbardziej polecam.

• 5

Wspaniały lekarz!! Wykonał u mojej mamy USG Doppler żył a następnie operował żylaki kończyn metodą kriochirurgii z następową skleroterapią pianką. Dobry lekarz godny polecenia.

• 1

Próbował mnie naciągnąć na operację żylaków. Za jedną nogę żądał 2100 zł. Nie dał pisemnego wyniku badania usg doppler żył. We wrocławskiej klinice otrzymałam na piśmie po badaniu usg, że nie mam żadnych zmian w żyłach. Zwykły naciągacz!!! Uważajcie na niego!!! Żądajcie wyników badań na piśmie, bo wyprze się wszystkiego. Nie polecam!!!

• 1

Po 3ch minutach w mojej książeczce pojawiło sie skierowanie na operację. Poszedłem do innego lekarza- dr. Boguckiego i po miesiącu byłem zdrowy bez operacji usunięcia jądra.Nie polecam

• 5

zdecydowanie tak ,człowiek wielkiego serca , dobry diagnosta, zna się na swoim zawodzie polecam

• 2

w moim przypadku lekarz nie popisał się, 3 min. oględziny kosztowały 100zł,zabieg i tak wykonałem gdzie indziej, 3 razy taniej.Lekarz może i dobry ale drogi

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat