dr n. med. Bronisław Górski

3,7
3,7

Franciszka

09.04.2016

Pan doktor Górski jest bardzo dobrym lekarzem.Rzetelny,cierpliwy i uprzejmy.Długo chorowałam na zakrzepy,wybrałam kilkadziesiąt zastrzyków przeciwzakrzepowych.Pomagało na krótko.Odwiedziłam kilku lekarzy .Dopiero pan doktor Górski pomógł.Wykonał zabieg kriochirurgi.Usunął chorą żyłę.Sam zabieg trwał około 45 minut.Nie bolało.W maju minie rok.Czuję się dobrze.Gorąco polecam pana doktora Górskiego.Serdecznie dziękuję panie doktorze za pomoc .Wdzięczna pacjentka Franciszka G.

Anonim

14.01.2009

w moim przypadku lekarz nie popisał się, 3 min. oględziny kosztowały 100zł,zabieg i tak wykonałem gdzie indziej, 3 razy taniej.Lekarz może i dobry ale drogi

Anna

04.02.2016

Świetny specjalista. Uprzejmy, wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, dokładnie wytłumaczy i zawsze pomoże. Godny zaufania. Gorąco polecam i pozdrawiam.

Kamila

05.01.2016

Lekarz nie dał mi wyniku badania i od razu skierował na operację, cena 3500 zł, nie dopowiedział czy cena obejmuje zabieg na jedną nogę czy na dwie. Kompetencja- brak, kompleksowość podejścia nikła, tłumaczenie ogólne, ilość czasu 10 min, uprzejmość bez zarzutu, godny polecenia- absolutnie nie. Nie polecam

Alicja

13.03.2014

Byłam na wizycie u Pana doktora Bronisława Górskiego, gdzie miałam wykonane USG kończyn i Pan doktor stwierdził żylaki. Zaproponował skleroterapię, której się poddałam. Z uzyskanych efektów jestem bardzo zadowolona. Mój syn również miał wykonany zabieg u Pana doktora,z którego jestem również bardzo zadowolona. To kompetentny i rzetelny lekarz. Szczerze go wszystkim polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Żary"?

Janusz Stankiewicz

Chirurg plastyczny