dr n. med. Bronisław Pałys

dobry lekarz ale łapówkarz szkoda bo się marnuje a tak miałby dużo pacjentów no cóż widocznie mu nie zależy

Jak dla mnie najlepszy ginekolog u którego byłam.

Jak dla mnie najlepszy ginekolog u którego byłam.

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem doktorem, zawsze wytłumaczy mi wszystko co mnie interesuje. podczas badania delikatny. obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo spokojna, przeprowadza kompleksowo wszystkie badania.

Super lekarz zawsze pomocny nie odmawia wizyt gdy jest taka potrzeba.Dziekuje.

Super lekarz zawsze pomocny nie odmawia wizyt gdy jest taka potrzeba.Dziekuje.

prowadził moją pierwsza ciąże:) planuje iść z drugą. ciąża przebiegała bezproblemowo, sam lekarz bardzo konktretny-troche za mało tłumaczy ale poza tym jest ok, polecam.

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę i było w porządku. Jednak zraziła mnie jedna późniejsza wizyta podczas której powiedział że w ciąże zachodzi się przypadkiem i że się tego nie planuje. No jak to? W XXI w. mam zajść w ciążę tak przypadkiem, bez planowania??? I to powiedział lekarz ginekolog? A gdzie odpowiednie przygotowanie kobiety i jej organizmu do tego pięknego czasu? Zrezygnowałam z dalszych wizyt, moją drugą ciążę prowadził już inny lekarz.

lekarz fajny miły uprzejmy, byłam u niego z pierwszą ciążą alezawiodłam się w końcówce nie mogłam urodzić naturalnie ,więc trzymał mnie do konca terminu i jescze całe dwa tygodnie, dopóki nie dostał kasy próbował na siłe wywołac poród(już dwa tygodnie po termine) nie zrobił mi cesarskiego jak dostał decyzja o cięciu była po 21.00 i to było przykre ale już na szczęście go w Kaliszu nie ma

super lekarz, polecam. Wchodząc do gabinetu po raz pierwszy weszłam jak wiadomo wystraszona... a wyszłam z uśmiechem. szczerze polecam. miły i bardzo uprzejmy lekarz... a odnośnie kasy.. to kto w tych czasach nie jest nastawiony za kase, a po drugie za wiedzę trzeba płacić! tym bardziej za taką...

Prowadził moją ciążę także polecam go.

Prowadził moją ciążę także polecam go.

byłam u niego w ciązy powiedział mi że wręcz jestem stworzona do porodu naturalnego okazało się że niemogłam urodzić sama bo jestem zawązka w miednicy powiedział mi także ze moje dziecko bedzie ważyć przy porodzie 2,5kg urodziła sie konkretna babka 3,850kg