lekarz Aleksander Bykowszczenkolekarz Aleksander Bykowszczenko - zdjęcie profilowe

lekarz Aleksander Bykowszczenko

Szukałem dobrego lekarza, który szybko mnie wyleczy i bardzo dobrze trafiłem. Doktor przebadał mnie dokładnie, wyjaśnił dokładnie co mi dolega i jaki jest aktualny stan choroby. Przepisane leki zadziałały szybko i skutecznie. Polecam.

Szukałem dobrego lekarza, który szybko mnie wyleczy i bardzo dobrze trafiłem.
Przepisane leki zadziałały szybko i skutecznie.
Polecam.

Wizyta przeprowadzona w przyjemnej atmosferze. Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały.Polecam

Z czystym sumieniem polecam dr. Bykowszczenke. Pełen profesjonalizm, wiedza, siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przyczyny choroby. Polecam ozonoterapie którą powtarzam co roku. Doktor "postawił" mnie na nogi po przebytym covidzie za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Jestem pacjentem doktora od ponad 10 lat. Polecam serdecznie. Rzeczowa, konkretna i doświadczona osoba z podejściem do pacjenta.

Serdecznie polecam Doktora Bykowszczenko. Trafiłam do jego gabinetu w bardzo złym stanie spowodowanym przepukliną odcinka szyjnego, powodującą znaczny ucisk na worek oponowy w tym rdzeń kręgowy. W konsekwencji tego miałam problem z poruszaniem się , wstaniem z łóżka i co najgorsze niewładne prawie ręce. Głową nie mogłam poruszać a ból był porażający. W opiniach neurochirurgów wskazane było wyłącznie leczenie operacyjne. Pan doktor zlecił mi odpowiednią do mojego stanu terapię w postaci okładów, masaży leczniczych, akupunktury, rozciągania. Zlecił również odpowiednie ćwiczenia i przeprowadził przez proces rehabilitacji. Uzyskałam także pomoc psychiczną, pozytywne nastawienie, optymizm i wiarę, że będzie dobrze.
Jestem ogromnie wdzięczna Doktorowi za tyle oddania i empatii, przywrócenia mnie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Dziękuję bardzo.

Jestem starszą panią, którą nagle dopadł potworny ból stopy. Każdy, kto miał ostrogi wie, ile jest cierpienia podczas chodzenia. To było tak, jakbym stąpała po igłach wbijających się w piętę. Gdy koleżanka poleciła mi gabinet PARACELSUS, trochę sceptycznie podchodziłam do tego pomysłu. Ale ból był już tak ogromny, że wreszcie tam poszłam. Pierwszym zabiegiem była fala uderzeniowa - nie spodziewałam się, że uderzenie falą może być tak mocne i na początku bolesne. Po kilku wizytach, gdzie miałam różne zabiegi, wreszcie poczułam ulgę. Ból powoli odchodził. I odszedł. Cieszę się bardzo, że mogę znów chodzić i nie czuję już tamtego bólu. Żałuję tylko, że wcześniej nie poszłam na zabiegi. A teraz każdemu mogę z czystym sercem polecić leczenie u doktora Aleksandra Bykowszczenki.

Gorąco polecam! Pan Doktor Bykowszczenko jest profesjonalistą i bardzo mi pomógł z problemami kręgosłupa. Przez wiele lat nosiłam bardzo ciężkie zakupy, podnosiłam dzieci i pracowałam przy komputerze w złych pozycjach na nieprzystosowanych krzesłach - aż przyszedł kryzys. Pan Doktor natychmiast postawił właściwą diagnozę (dyskopatia - potwierdzona następnie badaniami: rentgenem i rezonansem magnetycznym) i zaproponował leczenie naturalnymi metodami. Chodziłam codziennie na terapię, przy której Pan Doktor stosował zamiennie: masaże terapeutyczne, akupunkturę, bańki, terapię falami uderzeniowymi i magnetoterapię. Pan Doktor wykorzystywał w leczeniu także najnowocześniejszy sprzęt do leczenia schorzeń kręgosłupa - amerykański Nubax. To połączenie tradycyjnych metod leczenia oraz nowoczesnych technologii dało bardzo dobry efekt. Jak przyszłam do Pana Doktora, to ostry ból kręgosłupa promieniował mi nawet na nogę i do dłoni. Po skończonej terapii wróciłam zupełnie do formy, jakbym miała nowy kręgosłup. A do tego Pan Doktor jest niezmiernie miły i uśmiechnięty, przez co stwarza w gabinecie bardzo przyjazną, zrelaksowaną atmosferę.

Z czystym sercem polecam Doktora. Jest dobrym specjalistą, lekarzem z powolania.W moim przypadkuPan Doktor okazał dużo cierpliwości. Dziekuje i pozdrawiam.

Bardzo dobry specjalista,indywidualne podejście do każdego pacjenta.Lekarz traktujący pacjenta całościowo,zwracając uwagę także na inne dolegliwości.

Swietne podejście do pacjenta.Pan Doktor wszystko wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta,odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.Do tego niezwykle miły.Polecam