dr n. med. Carmen Vincent

Dermatolog

Przesympatyczna, bardzo kompetentna Pani Doktor z dużą wiedzą! Dzięki niej, w bardzo rozsądnej cenie wyglądam kilka lat młodziej. Dodatkowo wyleczyła mi wysypkę, której od lat nie mogłam sie pozbyć. Bardzo polecam

Bardzo się cieszę, że po długich poszukiwaniach dobrego dermatologa znalazłam doktor Vincent. To pierwszy dermatolog jakiego spotkałam, który dokładnie obejrzał skórę, wyjaśnił co i jak. Dodatkowo pani doktor jest przesympatyczna, nie zbywa pytań, a w razie nagłego przypadku przyjmuje poza kolejką. Polecam każdemu!

Mam 45 lat wyglądam 10 lat młodziej, czuję się świetnie, polecam Panią Doktor dziewczynom :) z warszawy i okolic.Bardzo rozsądne ceny.

Dziś byłam na pierwszym zabiegu u Pani Doktor. Wyszłam z gabinetu zadowolona, Pani Doktor okazała się świetnym fachowcem, znającym się w swojej dziedzinie wszechstronnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Cieszę się, że w Piasecznie mamy taką sympatyczną opiekę nad naszymi buźkami.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim potencjalnym pacjentom.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim potencjalnym pacjentom.

Godny polecenia dermatolog estetyczny. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Godny polecenia dermatolog estetyczny. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Pani Doktor wysłuchała mnie z dużą cierpliwością i spokojem Po badaniu bardzo szybko postawiła diagnozę, następnie bardzo dokładnie wyjaśniła przyczyny mojej choroby i metody jej leczenia. A co najważniejsze przepisane leczenie skutecznie pomogło:)