lekarz Cecylia Masłowska-Banaszkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

2,5
2,9
2,6

Jeśli ktoś chce tracić czas na leczenie które nie przynosi żadnych efetów, a ponadto ma za dużo pieniędzy i nie wie co z nimi robić polecam

Pani doktor była bardzo miła, wysłuchała moich uwag co do uprzednio stosowanych leków, zaproponowała jako leczenie Klindamycyne. Gdy powiedziałem, że słabo mi pomagała (bo juz to stosowałem), że wolał bym coś innego, skreśliła go z recepty i napisała Duac. Gdy zapytałem co to takiego odpowiedziała, że nowoczesny lek składający się z dwóch składników. Ide do apteki pytam co to Duac - okazuje sie, że to Klindamycyna ze zwykłym nadtlenkiem benzoilu. I jeszcze powiedziała, że bardzo wydajne - dałem prawie 40 zł za 15g. Jestem 60 zł w plecy na tej wizycie. Już więcej moja noga u pani doktor nie postanie!

CHODZIŁAM PARĘ LAT DO INNYCH LEKARZY ALE DOPIERO PO WIZYCIE U PANI DOKTOR MOJA SKÓRA POWOLUTKU ALE IDZIE KU LEPSZEMU. POLECAM 100 %

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u panstwa Banaszkiewiczow

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u panstwa Banaszkiewiczow

;) Fajna Pani :)) Bardzo miła ;] A czy dobre leki mi przepisała to sie przekonam jak je dzisiaj wykupie z apteki ;))

po wizycie u Pani Banaszkiewicz jestem szczerze zdegustowany. Otóż mój poważny problem dermatologiczny który leczę już od kilkunastu lat został oceniony przez Panią „doktor” jako DEFEKT KOSMETYCZNY. Pewnie lepiej byłbym potraktowany i zaopatrzony w fachowa poradę przez kosmetyczkę. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!

rok straciłem na próbę wyleczenia zmian na skórze. masci co nie miara. kasy wydalem jakieś 300zł. nic nie pomogło. nie polecam. odradzam. trw@o2.pl

trw@o2.pl

co miałem mam, wydałem kilkaset złotych