dr Cecylia Piwowarczyk-Wrzal

3,4
2,9

Ewelina

29.01.2016

Strzeżcie się tej lekarki. Wyśmiala mnie dzisiaj ze moje dziecko się dusi... nie przyjęła mnie w przychodni przed 18 już spakowane do domciu. Pojechałam z gorączka pomimo że od czterech dni syn był na antybiotyku. Przestraszyłam się i pojechałam wierząc że jej psim obowiązkiem jest przyjąć dziecko z temperatura... niestety. W szpitalu okazało się że to ostre zapalenie gardła i stany ropne na migdqlkach. Nie polecam. Nie nadaje się nawet na interniste więziennego- trzeba mieć sumienie

28.02.2013

Pani Piwowarczyk unika dopóki się da antybiotyków! Jak dla mnie jest to bardzo duża zaleta. Przepisuje leki dostępne cenowo dla każdego i zróżnicowane (nie ma schematów leczenia). Bez "fajerwerków", ale godna polecenia.

07.02.2013

Bardzo dobry pediatra, ostrożna w podawaniu antybiotyków (uważam to za plus). Miła, sympatyczna, może trochę udziela mało informacji o chorobie i sposobie leczenia, ale za to odpowiada dokładnie i bez "dąsów" na każde zadane pytanie. Moim zdaniem lekarz godna polecenia. p.s. jak bym miała się ...

p.s. jak bym miała się przyczepić to tylko do pielęgniarki z Drzymały robiącej szczepienia bez rękawiczek - MASAKRA.

30.01.2013

bardzo dobry pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ostrożna w przepisywaniu antybiotyków.

29.01.2013

Witam, ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor. W Pruszkowie wsrod starszego pokolenia ma dobra opienie, jednak ja jako mloda Mama wymagam od Pediatry sympatycznego podejscia do Dziecka oraz milej, kompetentej rozmowy z rodzicem. W naszej wizycie zabraklo takiego zachowania. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Pruszków"?

Poziomkowa 12/6
Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka