dr

Cecylia Piwowarczyk-Wrzal

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Ul.Drzymaly 19/21
Pruszków
52,163481820,8025256(22 )758-63-04

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3/5
Kompleksowość podejścia
3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.6/5
Ilość poświęconego czasu
3.4/5
Uprzejmość
3.4/5
Godny polecenia
2.9/5
Średnia:
3.05
8 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Strzeżcie się tej lekarki. Wyśmiala mnie dzisiaj ze moje dziecko się dusi... nie przyjęła mnie w przychodni przed 18 już spakowane do domciu. Pojechałam z gorączka pomimo że od czterech dni syn był na antybiotyku. Przestraszyłam się i pojechałam wierząc że jej psim obowiązkiem jest przyjąć dziecko z temperatura... niestety. W szpitalu okazało się że to ostre zapalenie gardła i stany ropne na migdqlkach. Nie polecam. Nie nadaje się nawet na interniste więziennego- trzeba mieć sumienie

3,8/5

Pani Piwowarczyk unika dopóki się da antybiotyków! Jak dla mnie jest to bardzo duża zaleta. Przepisuje leki dostępne cenowo dla każdego i zróżnicowane (nie ma schematów leczenia). Bez "fajerwerków", ale godna polecenia.

3,8/5

Bardzo dobry pediatra, ostrożna w podawaniu antybiotyków (uważam to za plus). Miła, sympatyczna, może trochę udziela mało informacji o chorobie i sposobie leczenia, ale za to odpowiada dokładnie i bez "dąsów" na każde zadane pytanie. Moim zdaniem lekarz godna polecenia. p.s. jak bym miała się przyczepić to tylko do pielęgniarki z Drzymały robiącej szczepienia bez rękawiczek - MASAKRA.

4,5/5

bardzo dobry pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ostrożna w przepisywaniu antybiotyków.

2,3/5

Witam, ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor. W Pruszkowie wsrod starszego pokolenia ma dobra opienie, jednak ja jako mloda Mama wymagam od Pediatry sympatycznego podejscia do Dziecka oraz milej, kompetentej rozmowy z rodzicem. W naszej wizycie zabraklo takiego zachowania. Pozdrawiam

2,2/5

Ja miałam bardzo podobną sytuację ,poszłam na wizytę do Pani doktor i po zbadaniu dziecka powiedziała ,że to tylko przeziębienie , dostał syn syropki jak zwykle.Kiedy zapytałam czy mam przyjść na kontrolę , Pani doktor powiedziała ,że nie ma takiej potrzeby bo nic mu nie jest.3h po wizycie syn znalazł się w szpitalu z zapaleniem płuc.

1,7/5

Niestety ja nie polecam Pani Doktor , nie licze wcześniejszych wizyt , ale te ostatnie trzy na których bylismy to jedna wielka porażka za każdym razem Pani doktor twierdziła że płuca i oskrzela bez zmian czyli osłuchowo czyste w przeciągu dwóch tygodni ,a dziecka nadal nie było poprawy , poszliśmy do innego pediatry który kazał nam zrobić przeswietlenie płuc i okazało się że syn ma zapalenie płuc , wspomnę ze ma 5,5 roku , tak zakończyło się leczenie u Pani doktor sami mozecie stwierdzić czy można jej powierzyć dziecko do leczenia.

5,0/5

Pani Doktor jest bardzo dobrym pediatrą. Unika antybiotyków, bardzo dokładna, odpowiada na pytania, doradza, poza tym cierpliwa i uprzejma.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat