drCecylia Piwowarczyk-Wrzal

Pruszków
52,163481820,8025256(22 )758-63-04

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
7 opinii

• 4

Pani Piwowarczyk unika dopóki się da antybiotyków! Jak dla mnie jest to bardzo duża zaleta. Przepisuje leki dostępne cenowo dla każdego i zróżnicowane (nie ma schematów leczenia). Bez "fajerwerków", ale godna polecenia.

• 4

Bardzo dobry pediatra, ostrożna w podawaniu antybiotyków (uważam to za plus). Miła, sympatyczna, może trochę udziela mało informacji o chorobie i sposobie leczenia, ale za to odpowiada dokładnie i bez "dąsów" na każde zadane pytanie. Moim zdaniem lekarz godna polecenia. p.s. jak bym miała się przyczepić to tylko do pielęgniarki z Drzymały robiącej szczepienia bez rękawiczek - MASAKRA.

• 5

bardzo dobry pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ostrożna w przepisywaniu antybiotyków.

• 2

Witam, ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor. W Pruszkowie wsrod starszego pokolenia ma dobra opienie, jednak ja jako mloda Mama wymagam od Pediatry sympatycznego podejscia do Dziecka oraz milej, kompetentej rozmowy z rodzicem. W naszej wizycie zabraklo takiego zachowania. Pozdrawiam

• 1

Ja miałam bardzo podobną sytuację ,poszłam na wizytę do Pani doktor i po zbadaniu dziecka powiedziała ,że to tylko przeziębienie , dostał syn syropki jak zwykle.Kiedy zapytałam czy mam przyjść na kontrolę , Pani doktor powiedziała ,że nie ma takiej potrzeby bo nic mu nie jest.3h po wizycie syn znalazł się w szpitalu z zapaleniem płuc.

• 1

Niestety ja nie polecam Pani Doktor , nie licze wcześniejszych wizyt , ale te ostatnie trzy na których bylismy to jedna wielka porażka za każdym razem Pani doktor twierdziła że płuca i oskrzela bez zmian czyli osłuchowo czyste w przeciągu dwóch tygodni ,a dziecka nadal nie było poprawy , poszliśmy do innego pediatry który kazał nam zrobić przeswietlenie płuc i okazało się że syn ma zapalenie płuc , wspomnę ze ma 5,5 roku , tak zakończyło się leczenie u Pani doktor sami mozecie stwierdzić czy można jej powierzyć dziecko do leczenia.

• 5

Pani Doktor jest bardzo dobrym pediatrą. Unika antybiotyków, bardzo dokładna, odpowiada na pytania, doradza, poza tym cierpliwa i uprzejma.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat