dr

Pruszków
52,163481820,8025256(22 )758-63-04

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.35
7 opinii

Pani Piwowarczyk unika dopóki się da antybiotyków! Jak dla mnie jest to bardzo duża zaleta. Przepisuje leki dostępne cenowo dla każdego i zróżnicowane (nie ma schematów leczenia). Bez "fajerwerków", ale godna polecenia.

Bardzo dobry pediatra, ostrożna w podawaniu antybiotyków (uważam to za plus). Miła, sympatyczna, może trochę udziela mało informacji o chorobie i sposobie leczenia, ale za to odpowiada dokładnie i bez "dąsów" na każde zadane pytanie. Moim zdaniem lekarz godna polecenia. p.s. jak bym miała się przyczepić to tylko do pielęgniarki z Drzymały robiącej szczepienia bez rękawiczek - MASAKRA.

bardzo dobry pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ostrożna w przepisywaniu antybiotyków.

Witam, ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor. W Pruszkowie wsrod starszego pokolenia ma dobra opienie, jednak ja jako mloda Mama wymagam od Pediatry sympatycznego podejscia do Dziecka oraz milej, kompetentej rozmowy z rodzicem. W naszej wizycie zabraklo takiego zachowania. Pozdrawiam

Ja miałam bardzo podobną sytuację ,poszłam na wizytę do Pani doktor i po zbadaniu dziecka powiedziała ,że to tylko przeziębienie , dostał syn syropki jak zwykle.Kiedy zapytałam czy mam przyjść na kontrolę , Pani doktor powiedziała ,że nie ma takiej potrzeby bo nic mu nie jest.3h po wizycie syn znalazł się w szpitalu z zapaleniem płuc.

Niestety ja nie polecam Pani Doktor , nie licze wcześniejszych wizyt , ale te ostatnie trzy na których bylismy to jedna wielka porażka za każdym razem Pani doktor twierdziła że płuca i oskrzela bez zmian czyli osłuchowo czyste w przeciągu dwóch tygodni ,a dziecka nadal nie było poprawy , poszliśmy do innego pediatry który kazał nam zrobić przeswietlenie płuc i okazało się że syn ma zapalenie płuc , wspomnę ze ma 5,5 roku , tak zakończyło się leczenie u Pani doktor sami mozecie stwierdzić czy można jej powierzyć dziecko do leczenia.

Pani Doktor jest bardzo dobrym pediatrą. Unika antybiotyków, bardzo dokładna, odpowiada na pytania, doradza, poza tym cierpliwa i uprzejma.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny