dr Cecylia Piwowarczyk-Wrzal

2,6
2,9
2,9

Pani doktor w mojej opinii jest osobą , która popadła w rutynę. Jeśli się jej nie pociągnie za jezyk ciężko otrzymać informacje (np. Od czego jest szczepienie - zazwyczaj mowi tylko nazwe szczepionki). Czasami mam wrażenie, że to ja muszę się znać na pediatrii. Zglosilismy niepokojące objawy u dziecka jednak zostaliśmy poinformowani, że wszystko jest ok. Mimo to umówiliśmy prywatną wizytę do specjalisty i ten potwierdził nasze obawy. Pani doktor gdy się o tym dowiedziała miała pretensje i powiedziała, że to nie ładnie tak bez jej wiedzy umawiać się do specjalisty. (Celowo nie podałem o jakiego specjalistę chodzi).
Nie polecam. Rozważamy zmianę pediatry.

Polecam Panią Doktor. Potwierdzam, że przepisuje antybiotyk w ostateczności (na wiele infekcji córki tylko raz). Ma doświadczenie, dwukrotnie bezbłędnie zdiagnozowala zmiany skórne dziecka (inny pediatra nie trafił diagnozy). Może nie jest wylewna,ani rozgadana, ale udziela niezbędnych informacji.

Strzeżcie się tej lekarki. Wyśmiala mnie dzisiaj ze moje dziecko się dusi... nie przyjęła mnie w przychodni przed 18 już spakowane do domciu. Pojechałam z gorączka pomimo że od czterech dni syn był na antybiotyku. Przestraszyłam się i pojechałam wierząc że jej psim obowiązkiem jest przyjąć dziecko z temperatura... niestety. W szpitalu okazało się że to ostre zapalenie gardła i stany ropne na migdqlkach. Nie polecam. Nie nadaje się nawet na interniste więziennego- trzeba mieć sumienie

Pani Piwowarczyk unika dopóki się da antybiotyków! Jak dla mnie jest to bardzo duża zaleta. Przepisuje leki dostępne cenowo dla każdego i zróżnicowane (nie ma schematów leczenia). Bez "fajerwerków", ale godna polecenia.

Bardzo dobry pediatra, ostrożna w podawaniu antybiotyków (uważam to za plus). Miła, sympatyczna, może trochę udziela mało informacji o chorobie i sposobie leczenia, ale za to odpowiada dokładnie i bez "dąsów" na każde zadane pytanie. Moim zdaniem lekarz godna polecenia. p.s. jak bym miała się przyczepić to tylko do pielęgniarki z Drzymały robiącej szczepienia bez rękawiczek - MASAKRA.

bardzo dobry pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Ostrożna w przepisywaniu antybiotyków.

Witam, ja niestety nie mam dobrego zdania o Pani doktor. W Pruszkowie wsrod starszego pokolenia ma dobra opienie, jednak ja jako mloda Mama wymagam od Pediatry sympatycznego podejscia do Dziecka oraz milej, kompetentej rozmowy z rodzicem. W naszej wizycie zabraklo takiego zachowania. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ja miałam bardzo podobną sytuację ,poszłam na wizytę do Pani doktor i po zbadaniu dziecka powiedziała ,że to tylko przeziębienie , dostał syn syropki jak zwykle.Kiedy zapytałam czy mam przyjść na kontrolę , Pani doktor powiedziała ,że nie ma takiej potrzeby bo nic mu nie jest.3h po wizycie syn znalazł się w szpitalu z zapaleniem płuc.

Niestety ja nie polecam Pani Doktor , nie licze wcześniejszych wizyt , ale te ostatnie trzy na których bylismy to jedna wielka porażka za każdym razem Pani doktor twierdziła że płuca i oskrzela bez zmian czyli osłuchowo czyste w przeciągu dwóch tygodni ,a dziecka nadal nie było poprawy , poszliśmy do innego pediatry który kazał nam zrobić przeswietlenie płuc i okazało się że syn ma zapalenie płuc , wspomnę ze ma 5,5 roku , tak zakończyło się leczenie u Pani doktor sami mozecie stwierdzić czy można jej powierzyć dziecko do leczenia.

Pani Doktor jest bardzo dobrym pediatrą. Unika antybiotyków, bardzo dokładna, odpowiada na pytania, doradza, poza tym cierpliwa i uprzejma.