Podejście indywidualne, mieliśmy własny pokój podczas terapii. Dzieci miło spędziły czas a efekty już zauważyliśmy. U syna – bardziej płynnie czyta,nie denerwuje się już przy tym, rozumie tekstu. Już od jakiegoś czasu nie ma bóli głowy które kiedyś miał dość często. U córki poprawiła się mowa – teraz już prawie się "nie zacina". Syn ma epilepsję, ale mógł mieć leczenie w Tomatisie, nie było to przeciwwskazaniem. Jedno dziecko miało darmowy I etap leczenia.

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. Utrudnienie czasowe - czekaliśmy 2 miesiące na wizyty wieczorne, rano nie ma problemów z rejestracją, ale od 16 tak.

Poleciła nam terapię w Centurm Tomatisa dr Milecka - neurolog dziecięcy. Faktycznie Jaś zaczął mówić, a miał zdiagnozowany opóźniony rozwój mowy. Nie przyjmują wszystkich na leczenie, ale jeśli diagnoza pozwala na terapię Tomatisa, to efekty są. Minus - za dużo pacjentów w okresie wakacji, w roku szkolnym w godzinach porannych jest mniej osób.