dr Cezary Fiłyk

Najlepszy lekarz w Sierpcu !!!lekarz z powołania. Na każdej wizycie i przy każdym badaniu lekarz szczegółowo opowiadał co robi i jak rozwija się dziecko.Bez problemu można wejść na wizytę z mezem/partnerem co nie ukrywam w moim przypadku to było ważne. POLECAM pana doktorka

Najlepszy lekarz w Sierpcu oczywiście moim zdaniem.rodzilam w 2018 r.w Rypinie.Lepszej opieki nie mogłam sobie wymarzyc.Czulam się bezpiecznie od samego początku aż do końca gdy pan doktor robił mi cc.Gdybym trafiła na innego lekarza który by zaniedbal to co przechodzilam to nie wiadomo co by się stało że mną ,z dzieckiem ,albo nas obu by nie było. Jeżeli będę w ciąży to na pewno pan doktor będzie prowadził kolejną ciążę.na każdej wizycie był że mną mąż i wiedzieliśmy wszystko co dzieje się z dzieckiem. Dziękujemy panie doktorze. POLECAM

Dla mnie najlepszy z ginekologów z okolicy, kompetentny, duzo wytlumaczy, prowadzil moją ciążę, potrafił mnie przyjąć nawet w święto kiedy miałam rwę kulszową! zawsze odbiera telefony i w kazdej chwili znajdzie dla mnie czas, można temu lekarzowi zaufać! co do badań to były w porządku, połówkowe itp wszystko pięknie wytłumaczył, pokazał jak bije serce, każdy przepływ sprawdził kilkakrotnie. Jestem bardzo zadowolona, także z opieki w Rypinie, gdzie ten lekarz jest ordynatorem, opieka, jedzenie bez zażaleń, wszystko poszło gładko i elegancko, bardzo wyrozumiały personel i pomocny, warto było jechać 50km w ...

co do badań to były w porządku, połówkowe itp wszystko pięknie wytłumaczył, pokazał jak bije serce, każdy przepływ sprawdził kilkakrotnie. Jestem bardzo zadowolona, także z opieki w Rypinie, gdzie ten lekarz jest ordynatorem, opieka, jedzenie bez zażaleń, wszystko poszło gładko i elegancko, bardzo wyrozumiały personel i pomocny, warto było jechać 50km w jedną stronę z dość dużymi skurczami :) na pewno drugą ciążę będzie prowadził ten lekarz i na pewno ponownie zawitam w tym szpitalu.

Doktor Fiłyk przeprowadzał u mnie operację usunięcia macicy. Swietny lekarz, kompetentny i rzeczowy.Uprzejmość polączona z profesjonalizmem.

Byłem z żoną na badaniach połówkowych u Pana Cezarego Fiłyka. Muszę powiedzieć, że dla przyszłych rodziców to jedna z ważniejszych wizyt w trakcie ciąży. Rodzice chcą dowiedzieć się, czy ich pociecha dobrze się rozwija i nie ma żadnych wad. Niestety od pana Fiłyka niczego dowiedzieć się nie mogliśmy. Badanie trwało około 7 minut, co przy standardzie jaki jest opisywany wynoszącym ok. 30 - 40 minut bardzo mizerny czas. Nie wiem, czy w tak krótkim czasie można dokładnie ocenić wszystkie aspekty rozwoju płodu. Z jakiejś przyczyny tyle to trwa. KOmunikacja z lekarzem była mierna. Nic nie mówił podczas badania, ani ile waży, albo posłuchajmy sobie serduszka, ładnie bije, krew pępowinowa przepływa poprawnie, kręgosłup jest ciągły rozwój dziecka symetryczny - nic, CISZA!!! Patrzył w ekran pomierzył pobadał i praktycznie nic się nie odezwał. Nabazgrał parę linijek tekstu w Wordzie o stanie płodu i do widzenia. Jak komuś zależy na informacjach o dzidziusiu, to nie polecam tego lekarza, bo nic się od niego nie dowiecie. Pomijam już w tym wszystkim fakt, że nie był w stanie ocenić płci. Wszyscy znajomi w tym tyg już wszystko wiedzą, a my nadal nic. Być może dzidziuś się tak obrócił, że nie było widać, ale chęci nie widziałem żadnych nawet w poszukiwaniach, a jak zapytaliśmy o powód, to ledwo mogliśmy oczekiwać wyjaśnienia. Odradzam wizytę u tego pana. Podejście do pacjęta wręcz urzędowe. ROzumiem, że Pan jest już ordynatorem, ale jednak nie zwalnia to go od uprzejmego traktowania pacjenta.