lekarz Cezary Hałat

Witam. Trafiłam do doktora z polecenia, bardzo wystraszona, gdyż dolegliwość wydawała mi się dość poważna. Doktor już na pierwszej wizycie, odpowiedział jasno na wszystkie moje pytania, co uspokoiło mnie i dało poczucie iż trafiłam w dobre ręce. Pierwsze wrażenie okazało się być słuszne. Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Z całego serca polecam.

w spaniały lekarz,uprzejmy,miły,dba o dobro i zdrowie pacjenta,polecam.prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie,wytłumaczy,przeprowadzi zabieg i do końca leczenia jest przy pacjencie.

Lekarz bardzo kompetentny, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Bardzo uprzejmy. Stara się ustalić, po konsultacjach z innymi specjalistami, dalszy kierunek leczenia.

Pełen profesjonalizm.Świetny lekarz, uprzejmy, wszystko dokładnie mi wytłumaczył, po zabiegu prowadził mnie aż do pełnego powrotu do zdrowie.Szczerze polecam.

Witam wszystkich :) Mogę polecić Dr jest 100% oddany pacjentowi potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i nie zbywa pacjenta.