lekarz Cezary Kędzia

2,3
2,1

Anna

16.11.2015

totalna katastrofa, lekarz nie zna przepisów i wyciąga strasznie kasę, nie polecam, odradzam z całego serca

anonim

04.02.2014

Miałem raz do czynienia z tym panem i wystarczy.Nie mi oceniać jego kompetencje zawodowe natomiast jest bezczelny jeśli chodzi o pieniądze.Chciał dwa razy skasować za wystawienie tego samego zaświadczenia, chodziło o przepisanie tego samego zaświadczenia tylko na inna firmę która być może ktoś źle podał albo źle zapisał.Strasznie pazerny.Nie polecam

sylwek912

31.10.2013

Ten lekarz to masakra ,jest strasznie niemiły,ma wybujałe ego na swoim punkcie oraz arogancja i beszczelność ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Ania27 larisa16

06.11.2012

Ten lekarz to kompletna katastrofa ,jest strasznie niemiły i gburowaty,wiele osób co u niego było to samo mówi buc jakich mało ,i pani w recepcji taka sama ZDECYDOWANIE NIE POLECAM1!1

Anonim

04.08.2011

Byłam kolejny raz na badaniach profilaktycznych i jestem kolejny raz zadowolona. Przychodnia wykonała badania krwi i moczu które zakontraktowała moja firma szybko i sprawnie. Wizyta u lekarza trwała około 10 minut. W tym czasie doktor ocenił i zinterpretował moje wyniki badań, zbadał mnie. Wystawił zaświadczenie o zdolności do pracy. Jak dla mnie wszystko było ok. Jeżeli ktoś oczekuje od badania okresowego recept i leczenia to faktycznie nie ten adres. Jeżeli oceny zdolności do pracy to zdecydowanie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Głogów"?

ulica Kadłubka 10
Głogów
Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
Gminny Ośrodek Zdrowia