Cezary Kędzia

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.45
10 opinii

Miałem raz do czynienia z tym panem i wystarczy.Nie mi oceniać jego kompetencje zawodowe natomiast jest bezczelny jeśli chodzi o pieniądze.Chciał dwa razy skasować za wystawienie tego samego zaświadczenia, chodziło o przepisanie tego samego zaświadczenia tylko na inna firmę która być może ktoś źle podał albo źle zapisał.Strasznie pazerny.Nie polecam

Ten lekarz to masakra ,jest strasznie niemiły,ma wybujałe ego na swoim punkcie oraz arogancja i beszczelność ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Ten lekarz to kompletna katastrofa ,jest strasznie niemiły i gburowaty,wiele osób co u niego było to samo mówi buc jakich mało ,i pani w recepcji taka sama ZDECYDOWANIE NIE POLECAM1!1

Byłam kolejny raz na badaniach profilaktycznych i jestem kolejny raz zadowolona. Przychodnia wykonała badania krwi i moczu które zakontraktowała moja firma szybko i sprawnie. Wizyta u lekarza trwała około 10 minut. W tym czasie doktor ocenił i zinterpretował moje wyniki badań, zbadał mnie. Wystawił zaświadczenie o zdolności do pracy. Jak dla mnie wszystko było ok. Jeżeli ktoś oczekuje od badania okresowego recept i leczenia to faktycznie nie ten adres. Jeżeli oceny zdolności do pracy to zdecydowanie polecam.

Liczne pasje lekarza nie pozwalają mu się skupić na właściwej pracy dostatecznie intensywnie. Ogólnie miła atmosferai w miarę trafne leczenie po zdecydowanie dobrej diagnozie. Mimo wszystko polecam.

Super!! Lekarz wspaniały, nie wiem o co wam chodzi

lekarz od siedmiu bolesci gra DR House a to nie żadnan film tylko życie . Ma styl ala piotrus pan i wybujałe ego na swoim punkcie oraz arogancja i beszczelność oraz brak taktu mu towarzyszy

Nieporozumienie. Być spełnia się bardziej w polityce ale jako lekarz tragedia.

Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli ktos szuka lekarza z powołania, niestety to nie do tych drzwi powinien zapukać.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłem u niego dwa razy bo musiałem i więcej tam nie pójdę na pewno, choćby nie wiem co!!! Nie polecam!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny