lek. dent. Cezary Komorowski

Świetny dentysta ,profesjonalny ,miły Miałam zrobione zdjęcia zębów i założony mostek i jestem bardzo zadowolona . Gabinet świetnie wyposażony. Pani Basia ,asystentka jest bardzo miła .

Świetny dentysta ,profesjonalny ,miły
Miałam zrobione zdjęcia zębów i założony mostek i jestem bardzo zadowolona .
Gabinet świetnie wyposażony.
Pani Basia ,asystentka jest bardzo miła .

Witam, byłam u Pana Cezarego pierwszy,ale na pewno nie ostatni raz. Jego podejście do mnie,jako pacjentki "ciężkiej" na współpracę było rewelacyjnie pozytywne. Mój lęk przed dentystami zmalał 😊 Jego spokojny głos, fachowość i niezastąpiona Pani Basieńka pomogły mi na zwalczenie psychicznej blokady. Mimo, że jestem z dość daleka, będę stałą pacjentką. Dziękuję bardzo za profesjonalizm, bardzo życzliwe podejście i wyrozumiałość. Polecam gorąco.

Polecam gorąco. Pan doktor bardzo fachowo podszedł do tematu. Pomógł mi w sytuacji bolącego zęba. Jasno i rzeczowo poinstrułował jak postępować dalej. Życzliwy, serdeczny i ciepły człowiek. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Bardzo polecam, wysoki poziom uslug, mila atmosfera, zero stresu, zabiegi bezbolesne. Nie spotkalam lepszego dentysty.

Mimo iż dentysta od zawsze kojarzył mi się z sadystą, Pan doktor i Pani Basia skutecznie mnie przekonali do leczenia. Usługi wykonane na najwyższym poziomie, miło profesjonalnie i na długi czas. Jedyny minus to wysoka cena za usługi, ale warto. Mimo, że już nie mieszkam w Kutnie lubię do gabinetu Pana doktora wracać. Polecam jak najbardziej.

Polecam. Usługi drogie to fakt ale profesjonalne i na długo pozostawiają spokój u pacjenta. Mam ogromne problemy z zębami- pan doktor zawsze znajdzie wyjście.

Poszedłem z bolącym zębem i pan doktor borowal mi innego bo stwierdził ze ten wazniejszy(mimo ze nie bolał). Dodatkowo wykonał usługę ciecia mi dziąsła miedzy zębami, bo stwierdził ze jest za wysokie. Nie poinformował mnie o tym. Dowiedziałem sie przy płaceniu ile to kosztuje i co on mi zrobil!!! Narobił mi bólu! Masakra!!!! Do jest dentysta????

Polecam - mimo wysokiej ceny - biorąc pod uwagę jakość materiałów, profesjonalizm i skuteczność leczenia można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Szczerość i uczciwość lekarska z jaką się tam spotkałem zasługuje na uznanie i jest godne naśladowania przez lekarzy wszelkiej profesji co w dzisiejszych czasach niestety bywa rzadkością.

dostrzegam rozwój lekarza tak pod względem strony technicznej jak i zakresu usług

Po wstawieniu przez P. dr. Komorowskiego 2 implantów i kanałowym wyleczeniu zęba szczerze rekomenduję, zabiegi wykonane z dużym profesjonalizmem i uwagą