dr hab. n. med. Cezary Kowalewski

Dermatolog

Polecam Pana Profesora - bardzo wysoki profesjonalizm i kultura osobista, Konkretny Ścisły umysł . Poświęcił mi Pan Profesor tyle czasu ile było potrzebne , Mało jest Takich Lekarzy w Warszawie

Niestety bardzo sie rozczarowałam. Wizyta za 275 zł była błyskawiczne. Lekarz na wstępie oświadczył, że nie wie co mi jest, po czym zapisał 2 leki , które, jak zaznaczył, moge stosowac tylko tydzień. Tak zrobiłam i pomogły tylko na 2 tygodnie, po czym problem powrócił. Okazało się, że Pan Profesor nie rozpoznał u mnie tradziku rożowatego!!! Obecnie leczę się, skutecznie, u innego specjalisty.

Profesor już na pierwszej wizycie rozpoznał chorobę, z którą mimo wizyt u innych dermatologów męczyłem się od lat. Dzięki odpowiednio dobranym lekom po dwóch tygodniach pozbyłem się problemu.

Bo zdiagnozowaniu przez innego dermatologa chłoniaka, trafiłam do prof. Kowalewskiego na konsultację. Okazał się uprzejmym, konkretnym lekarzem, który zna się na rzeczy i od razy był w stanie wykluczyć nowotwór. Polecam.

Polecam tego lekarza, wyleczył mnie z trądziku, miły, uprzejmy i rzeczowy.

Polecam tego lekarza, wyleczył mnie z trądziku, miły, uprzejmy i rzeczowy.

Byłem u tego Pana zarówno na Koszykowej (publicznie), jak i prywatnie. Jest lekarzem rewelacyjnym. Rozpoznał u mnie chorobę, której przez lata nie potrafili rozpoznać inni lekarze, a badania genetyczne potwierdziły jego diagnozę. Ponadto, w trakcie wizyty mogłem załatwić kilka problemów naraz, a jeszcze pytał, czy jeszcze coś dolega. Świetny lekarz, ciepły, dobry i uprzejmy dla pacjenta człowiek!

Polecam. Profesor już od pierwszej wizyty zalecił odpowiednie leczenie, czego nie zrobił żaden lekarz przez 15 lat mojej choroby (atopowe zapalenie)

Polecam. Profesjonalista. Po kilku miesiącach cierpienia dzięki Panu prof. przestałem się drapać (mam chorobę Duhringa)i funkcjonuje normalnie.

nie oceniam lekarza jedynie proszę o pomoc, gdzie można pójść do niego na wizytę, ale Państwo a nie prywatnie. Czy ktoś może mi wskazać adres gdzie przyjmie mnie na NFZ?

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista

Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista