Cezary Kuciński

Elbląg
54,155508719,42004070 601 68 63 73

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
17 opinii

nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. lekceważące podejście do pacjenta i jego choroby

Doktor Kuciński może nie jest super miły, ale wynika to z jego poważnego podejścia do każdej osoby - indywidualnego podejścia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą, to przy okazji jest bardzo dobrym psychologiem. Pomógł mi i mojej żonie. Polecam

Do doktora Kucińskiego trafiłam z córką po drugim złamaniu stawu łokciowego. Okazał się bardzo dobrym fachowcem, zauważył wady, których Olsztyn niestety nie widział, czyli patologię kości oraz wadliwe złożenie rączki przez lekarzy z Olsztyna, mało tego chciałyśmy umawiać się prywatnie, ale Pan doktor poprosił o przywiezienie skierowania i przyjął nas na kasę chorych. Miło jest spotykać na drodze tak uczciwych lekarzy. W 100% polecam.

Mam wątpliwości czy wcześniejsze komentarze dotyczą tego lekarza. Ja miałem z nim do czynienia raz.Na kontrolnej wizycie po rekonstrukcji acl nawet nie wstał za biurka. Jego zainteresowanie moją osobą ograniczyło się do zapytania jaki mam zakres ruchu. Do tego nieprzyjemny.Co do kompetencji nie będę się wypowiadać bo całe szczęście nie miałem okazji tego sprawdzić

Byłam dzisiaj jestem pod wrażeniem bardzo miły, uprzejmy, wzbudza zaufanie daje poczucie bezpieczeństwa. Joanna

Jestem rok po zabiegu biodra,które operował dr.Kucinski i jestem szczęsliwą osobą.Dziękuje p.doktorze:)

polecam.Mi pomógł i w chwili zalamania potrafił rozśmieszyć.Konkretny i bardzo dobry ortopeda

bardzo dobry lekarz,poskladal mi kolano.po wypadku samochodowym spedzilem miesiac czasu w szpitalu na jego odziale.po wyjsciu dalej mnie prowadzil.polecal roznego rodzaju rechabilitacje.jestem bardzo zadowolony i polecam pana cezarego.

dobry specjalista !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!1 1111111111111 !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !11111111 !111111 11 11 1 1 1 1 1 1 1 1

Wspaniały lekarz,serdeczny przyjaciel dla chrego,rozumie ból i cierpienie chorego.Aby takich lekarzy było więcej.Pozdrawiam była pacjętka.

Przeczytalam dobre opinie o tym lekarzu na tej stronie i udalam sie do niego prywatnie. Niestety pelne rozczarowanie. Mam problemy z nogami. Lekarz nie znajac przyczyny odrazu powiedzial"artroskopia". Nadal nie wiem dlaczego bola nogi i nadal nie moge chodzic.W gabinecie prywatnym nie zlecil i nie wykonal zadnych badan. Wydaje sie ze nie ma tam zadnego sprzetu.

Nie zmieniam lekarza ortopedy od 10 lat.Przeprowadzał zabiegi na moich kolanach i ciągle kontynuuję leczenie. Dokładnie zapoznaje mnie z metodami leczenia ich spodziewanymi efektami ,ale również z mogącymi wyniknąć komplikacjami i następstwami.

Wielokrotnie pomógł mnie i moim znajomym. Jak tylko mogę polecam go osobom potrzebującym

Kto jest z Elblaga i miał w rodzinie lub znajomych kogos kto potrzebował fachowej porady ortopedycznej ten na pewno podzieli opinie.

Kompetentny, życzliwy, widać, że doświadczony.

polecam: kompetentny, uczciwy, profesjonalne traktowanie pacjenta pod każdym względem.

jeden z moich problemów został rozwiązany

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny