Cezary Kuciński

Ortopeda, Traumatolog

Teresa

14.07.2016

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Konrad

02.12.2015

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora Kucińskiego. Jest to wspaniała osoba a jednocześnie profesjonalny lekarz , który ma doskonałe podejście do pacjenta. Polecam w 100% wszystkim.

Lilka

02.04.2015

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Wspaniały lekarz, kompetentny, miły, uczynny i bezinteresowny, polecam wszystkim.

Anonim

15.02.2014

nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. lekceważące podejście do pacjenta i jego choroby

Piotr

18.11.2013

Doktor Kuciński może nie jest super miły, ale wynika to z jego poważnego podejścia do każdej osoby - indywidualnego podejścia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą, to przy okazji jest bardzo dobrym psychologiem. Pomógł mi i mojej żonie. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Elbląg"?

Gabinet Prywatny
Królewiecka 15