Cezary Młynarczyk

Bełchatów
51,35093619,3625648602 383 792

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
11 opinii

Wspaniały fachowiec.Bardzo ciepły i dobry człowiek. Kompetentny i godny zaufania.Wspaniałe podejście do dzieci.świetny chirurg.Naprawdę bardzo polecam.Tacy ludzie jak on to rzadkość.Dziękujemy za wszystko Panie doktorze..

Wspaniały lekarz, fachowiec w każdym calu, a do tego wspaniały człowiek.Niesamowite podejście do dziecka. Dla mnie ocena 5 to zdecydowanie za mało.Polecam gorąco wszystkim!!!

Moja półroczna córeczka wypadło z wózka, po 4 godzinach czekania (dziecko do roku ma prawo do wizyty bez kolejki, ale połamani pijacy byli wazniejsi) gdzie dziecko płakało z głodu, nie zrobił absolutnie rzadnych badań, trzy razy nas pytał czy na pewno upadło na chodnik, czy przypadkiem nie było tam trawy, tylko pomacał główkę i wysłał nas do domu.

Lekarz bardzo sympatyczny i kompetentny!

Mjalem kontakt 3 razy z tym lekarzem iw mojej ocenie jest to bardzo dobry człowiek, który pomaga pacjentom najlepiej jak potrafi.

Piotrków odesłał mnie z dzieckiem do Bełchatowa i tam zostałam zaskoczona POZYTYWNIE podejściem dr.Młynarczyka fachowością i profesjonalizmem

Pan Cezary Młynarczyk jest przede wszystkim miłym człowiekiem, taki, który nie tworzy dystansu, ale nawiązuje kontakt z "małym pacjentem". Bardzo, bardzo pozytywna postać.

Wspaniałe podejście do ,,malego"pacjenta.Bezinteresownie uchronił moją córkę przed wskazanym przez innego lekarza operacyjnym nastawieniem ręki(dziecko z uczuleniem,zabieg w ryzykownym w takim przypadku znieczuleniem).Przez przypadek znalazł się w izbie przyjęć i nastawił rękę w ciągu 2-3minut.Kolejna wizyta prywatna ze wskazań pediatry alergologa.Tutaj wiedza Tego lekarza większa od lek.kierującego wystarczyła do diagnozy.Za wizytę 0 zł.

Zbagatelizował ewidentne objawy wyrostka, na który skierowała nasze dziecko do szpitala pediatra. Wieczorem robił USG i RTG i stwierdził gazy w jelitach, a w nocy dziecko z wysoką gorączką męczyło się do południa następnego dnia czekając na zabieg. Nastąpiła perforacja i zgorzelinowe zapalenie wyrostka. Najbardziej boli to że nie potrafił się przyznać do błędu i naraził życie małego dziecka.

Wspaniały lekarz i człowiek,uprzejmy miły o wielkim sercu dla małych pacjentów jak i dużych,godny polecenia.

Dr Młynarczyk ujął mnie fachowością i pogodnym podejściem do mojej córeczki. Jako chirurg dziecięcy, ortopeda wykonujący USG kompleksowo i wyczerpująco załatwił nasz poblem bez potrzeby udawania się dowielu specjalistów

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny