lekarz Cezary Najman

Dr Najman prowadził moje dwie ciąże. Jest grzeczny, kompetentny, zleca wiele badań, troszczy się o pacjentki i rzeczowo odpowiada na kazde pytanie. Polecam!

Pan Dr prowadził całą moją ciążę i już na pewno zostanę Jego stałą pacjentką. Jest to lekarz posiadający szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne. Zawsze mogłam do niego zadzwonić w razie jakiś wątpliwości i zawsze uzyskałam pomoc. Dr jest osobą bardzo konkretną, co nie każdemu może odpowiadać, jeśli od lekarza oczekuje się zabawiania pacjenta. Jeśli jednak ktoś szuka fachowcaw swojej dziedzinie polecam dr Najmana z czystym sumieniem.

Pan doktor prowadził moją ciążę. Dziś mój synek ma 6 tyg. i jest zdrowym, silnym i kochanym dzieckiem. Dr zawsze uważnie badał małego, gdy dostawałam skurczy od razu zalecił leki i częstsze wizyty u niego. Teraz nadal będę do niego uczęszczac. Polecam.

Rodzenie u tego lekarza to czysta przyjemnosc :) szybko i fachowo

Rodzenie u tego lekarza to czysta przyjemnosc :) szybko i fachowo

Dr.Najman prowadzil moja ciaze od poczatku do konca.Odebral porod i bylam bardzo zaowolona,mily,sympatyczny,dowcipny..polecamm

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Mogłam zadzwonić o każdej porze. Gdy robiło się rozwarcie w 5 m-cu Pan dr. Najman szybko zareagował. Jest konkretny, sympatyczny. Atmosfera w czasie wizyt świetna Teraz jestem mamą ślicznej córeczki:)

polecam tego lekarza,dzięki niemu mam ślicznego synka.

polecam tego lekarza,dzięki niemu mam ślicznego synka.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego pana!!! Gdyby dalej prowadził moją ciążę (bliźniaczą) to dzisiaj moich dzieciaczków raczej by nie było na świecie! Z pozoru miły, ale całkowicie nieprofesjonalny.

Chodziłam jakieś 4 lata do tego lekarza z pierwszym dzieckiem całą ciążę . Byłam bardzo zadowolona , długa wizyta i dokładnymi wyjaśnieniami . Pan Doktor był przy porodzie mimo ,że trwał ponad 20 godzin. Polecam

Nie polecam. Gabinet to, fabryka, zdarzało się, że w szpitalu na dyżurze mnie przyjmował i również brał wtedy pieniądze. Nie poinformował mnie jak duże mam rodzić dziecko, przez to mała mogła się udusić,bo nie mogła wyjść na świat. Powinna być cesarka.