dr n. med. Cezary Przeorek

Radiolog

Gdyby nie Pan doktor maja mama byłaby już okaleczona poprzez tracheotomię. W szpitalu powiatowym rozpoznano u niej guza krtani...Pan Doktor w niesamowity sposób rozpoznał na obrazie zrosty po przebytej kilkadziesiąt lat temu operacji tarczycy, wykluczając jakiegokolwiek guza! Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!!

Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!!

Piszę o przypadku nie swoim, a pewnej bliskiej mi osoby. Pan Doktor w niesamowity sposób rozpoznał na obrazie coś wyjątkowo trudnego do rozpoznania, co okazało się znacznikiem pozostawionym po operacji w ciele pacjentki(!). Chirurg określił to krótko: "czapki z głów dla radiologa". Mogę tylko powiedzieć, że z wdzięcznością podpisuje się pod tym i bardzo dziękuję!

Jest naprawdę świetny i bardzo ludzki. Bardo nam pomógł w przypadku chorego kuzyna, który musiał być poddany radioterapii.

Lekarz o najwyższych kompetencjach, b. wnikliwy i kulturalny.

Lekarz o najwyższych kompetencjach, b. wnikliwy i kulturalny.

Brak profesjonalizmu czuję niedosyt spóźnił się a nawet nie przeprosił. życzę zatem dalszego dobrego samopoczucia a w relacjach zawodowych i w zyciu prywatnym kontaktów tylko z równie sumiennymi partnerami

Znakomity specjalista w swojej dziedzinie ,kompetentny ,kulturalny i rzeczowy.Polecam kazdemu pacjentowi pragnącemu byc "dobrze obsłuzonym"przez lekarza !