dr n. med. Cezary Rudnicki

Gastrolog

Średnia ocen:5/5

Bożena

15.01.2014

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.

26.06.2011

Leczyłam się u innych lekarzy, On jeden poważnie potraktował moją chorobę. Cieszę się,że znalazłam właśnie TAKIEGO LEKARZA.

07.04.2010

Jedyny lekarz (byłem 3), który mi pomógł i nie zbywa pacjenta zganiając wszystko na nerwy POLECAM !!!!!

POLECAM !!!!!

09.07.2009

Przeprowadzone badanie przez młodego lekarza jest bezbolesne, jest uprzejmy, z uwagą wykonyje swoje zadania, jest bardzo odpowiedzialny, jest godny polecenia. oby bylo więcej takich lekarzy.

19.06.2009

Młody, fachowy, rzeczowy lekarz, kulturalny i uprzejmy, przeczy wszystkiemu co mówi się o przekupnych i lekceważących pacjentów lekarzach. W dodatku pracuje w szpitalu, który nie podlega typowemu schematowi polskiego szpitala, jest zaprzeczeniem ponurej rzeczywistości polskiej służby zdrowia. Szczerze polecam!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastrolog "?

Gabinet lekarski

Wrocław

Janusz Stasiak

Gastroenterolog
Usługowa Histopatologiczna Pracownia Diagnostyczna s.c.
Wrocławska
Opole