Cezary Rybacki

Pulmonolog

Fachowiec, znakomity specjalista. Szczerze polecam. Trafna diagnoza. Pacjent czuje się zaopiekowany, krok po kroku tlumaczy etapy leczenia. Duża wiedza i zaangażowanie

Pan doktor zbadał córeczkę i dokładnie wytłumaczył dane schorzenie oraz proces leczenia. Bardzo jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i wdrożenie leczenia. Jeżeli szukać przyczyny pewnych dolegliwości to tylko u specjalisty! Polecamy!

W moim przypadku Pan doktor niestety się pomylił uparcie ignorując objawy, podtrzymując błedną i szkodliwą diagnozę.

Najlepszy pulmonolog w regionie. Doktor leczył mojego ojca. Szybka diagnoza profesjonalne leczenie troska o pacjenta. Bardzo dziękuje doktorowi wdzięczny pacjent Stasiu i cała rodzina.

Bez dwóch zdań – rewelacyjny lekarz. Trudno teraz o takich. Byłem u kilku pulmonologów, alergologów i porażka. W zasadzie jedna wizyta i było wszystko wiadomo. Polecam!!!

Miałem z żoną wielkie kłopoty po COVID. Głownie kaszel, że wyrywało płuca. Z rodzinnym to porażka. Byłem u dwóch pulmonologów. Dali leki i kompletnie bez efeku. Doktora polecił mi znajomy, który leżał u niego w szpitalu i bardzo mu pomógł. Dużo czasu nam poświęcił i wyjaśnił. Poprawił leczenie i powoli doszliśmy do siebie. Już mieliśmy depresje. Wielkie doświadczenie. Szacunek. Polecam!!

Nie polecam. Mialem ciągły kaszel. Stwierdził ze jest to astma lub pozostałości po przebytym covidzie. Żadnych badań, sam wywiad. Przepisal leki przeciwastmatyczne na 2 miesiące. Po miesiącu zrezygnowałem, kaszel dalej się utrzymywał. Poszedlem do laryngologa. Choroba refluksowa przełyku. Dostalem leki które pomogły już po kilku dniach brania. Nie polecam doktora Rybackiego, chyba ze ktos lubi bawic się w zgadywanki bez żadnych badań.

Zdecydowanie polecam. Bardzo konkretny doktor. Żadnego ściemniania. U tylu lekarzy już byłem, że to historia. Tutaj wystarczyły dwie wizyty i jest niesamowita poprawa. Aż nie można uwierzyć jak różni są specjaliści. Facet naprawdę wie co robi.

Zdecydowanie polecam. Bardzo konkretny doktor. Żadnego ściemniania.
Aż nie można uwierzyć jak różni są specjaliści. Facet naprawdę wie co robi.

Na początku roku mąż zaczął kaszleć i miał gorączkę. Lekarz w ośrodku posłuchał i dał antybiotyk. Nic nie pomagało. Dalej dawał jeszcze dwa antybiotyki i nic nie pomogło. Skierował do pulmonologa jednego i też dostał antybiotyki, mówił że na zdjęciu jest zapalenie płuc. Mąż ciągle miał gorączkę. Drugi pulmonolog skierował do szpitala, pobrali próbki dali antybiotyk i i powiedzieli, że to zapalenie płuc. Mąż coraz gorzej się czuł. Poszliśmy do doktora Rybackiego. Długo oglądał zdjęcia i powiedział że nie podobają mu się zdjęcia i trzeba zbadać męża w szpitalu. W szpitalu zrobił dużo badań i pobrał próbki. W badaniach był rak płuca. Mąż miał operację dostawał chemię. Nie wiem czemu tyle miesięcy był leczony przez różnych specjalistów i nikt nie potrafił pomóc. Chcę powiedzieć, że doktor Rybacki to wspaniały człowiek. Żeby nie on to mąż by nie żył. Dziękuję mu bardzo za pomoc.

Byłam u wielu lekarzy z dzieckiem z problemami alergologicznymi. Bardzo dużo leków i ciągle syn się dusił, miał wysypki. Doktor mi dużo wytłumaczył i dał leki.. Synek bierze nadal leki ale mam dużo mniej kłopotów. Jestem bardzo zadowolona.