Cezary Warężak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
12 opinii

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

Pełen profesjonalizm, życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta to cechy tego lekarza. .Pan Dr. wykonał u mnie rekonstrukcje piersi . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kształt i wielkość dobrana perfekcyjnie.Wspaniała opieka nad pacjentem,przed i po operacji, wyrozumiały był na mój strach.Pacjent czuje się potraktowany indywidualnie i z szacunkiem. Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce. Polecam, pozdrawiam Aneta C

Wspaniały i kompetentny lekarz. Miałam wiele wątpliwości przed operacją rekonstrukcji piersi, ale teraz wiem, że podjęłam słuszną decyzję. Nie spodziewałam się takiego dobrego efektu. Jestem szczęśliwa i polecam dr Warężaka.

Brakuje mi słów żeby opisać podejście Pana Doktora do pacjenta. Jest wyrozumiały, troskliwy, serdeczny i przede wszystkim kompetentny. Wiem że jest najlepszą osobą jaką mogłam spotkać na swojej drodze do odzyskania zdrowia. Bardzo mu za to dziękuję i wszystkim szczerze rekomenduję.

Przemiły człowiek i oddany lekarz. Operację przeprowadził b. szybko i sprawnie. Rana świetnie się zabliźnia i jest prawie niewidoczna. Niełatwo mieć serce do pacjentów uwijając się jak w ukropie na Oddziale Onkologicznym, w międzyczasie przyjmując nowych chorych, konsultując przebieg przyszłych operacji, a na końcu operując. A jednak można, jak widać na przykładzie dra Warężaka.

Dr Cezary Warężak jest lekarzem naprawdę godnym polecenia. Jest kompetentny i dokładny. Interesuje sie losem swojego pacjenta. Cieszę sie że właśnie do niego trafiłam po diagnozie nowotworowej nie umiałam zebrać myśli dzięki jemu i jego podejściu uwierzyłam że będzie dobrze. W jego ręce oddałam sie podczas operacji, po wybudzeniu sie doktor się nadal interesował stanem mojego zdrowia. Operację wykonał bardzo profesjonalnie i mimo że nie mam już po części piersi wiem że uratował mi to co sie dało. Będę mu zawsze wdzięczna za to.

Pan doktor jest zajebi***, dziękuje mu za opiekę i wyrozumiałość i fachowość zrobienia pięknej piersi. To jest lekarz którego moge polecić każdej kobiecie która chciałaby by zrobić rekonstrukcje piersi. Jeszcze raz dziękuje.

nie wiem ile kosztuje wizyta. mam abonament z zakładu pracy,

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista - mistrzowsko przeprowadzona operacja usunięcia tarczycy z węzłami (rak brodawkowaty), zainteresowany samopoczuciem pacjenta po zabiegu, sam od siebie zorganizował kontynuację leczenia jodem radioaktywnym w Zgierzu. Szczerze polecam tego specjalistę!

polecam tego lekarza, rzeczywiście jest miły i fachowy, jasno tłumaczy zawiłości choroby, pomaga w załatwieniu formalności, bardzo pozytywnie się wyróżnia na tle innych lekarzy i całej służby zdrowia, widać że mu zależy, nie stosuje spychologii, nie zbywa, naprawdę dobry lekarz

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Zainteresowany stanem zdrowia pacjenta w szpitalu. Miły i kontaktowy.

Lekarz zajął się mną bardzo kompleksowo, choć jak się okazało problem nie był w obszarze jego specjalizacji. Poświęcił mi czas nie tylko w czasie wizyty, ale i po. Nadzorował badania i konsultował się z innymi specjalistami. Miły, cierpliwy, bez problemu udzielał mi wyjaśnień. Bardzo dziękuję!:)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny