lekarzCezary Warężak

Średnia:
4.5512345
12 opinii

• 1

Lekarz nie jest godny polecenia. Bardzo niesympatyczny. Byłem raz u tego Pana. Powiedział, że marnuje jego i swój czas. ODRADZAM

• 5

Pełen profesjonalizm, życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta to cechy tego lekarza. .Pan Dr. wykonał u mnie rekonstrukcje piersi . Jestem bardzo zadowolona z efektu. Kształt i wielkość dobrana perfekcyjnie.Wspaniała opieka nad pacjentem,przed i po operacji, wyrozumiały był na mój strach.Pacjent czuje się potraktowany indywidualnie i z szacunkiem. Ze spokojem i zaufaniem można oddać się w Jego ręce. Polecam, pozdrawiam Aneta C

• 5

Wspaniały i kompetentny lekarz. Miałam wiele wątpliwości przed operacją rekonstrukcji piersi, ale teraz wiem, że podjęłam słuszną decyzję. Nie spodziewałam się takiego dobrego efektu. Jestem szczęśliwa i polecam dr Warężaka.

• 5

Brakuje mi słów żeby opisać podejście Pana Doktora do pacjenta. Jest wyrozumiały, troskliwy, serdeczny i przede wszystkim kompetentny. Wiem że jest najlepszą osobą jaką mogłam spotkać na swojej drodze do odzyskania zdrowia. Bardzo mu za to dziękuję i wszystkim szczerze rekomenduję.

• 5

Przemiły człowiek i oddany lekarz. Operację przeprowadził b. szybko i sprawnie. Rana świetnie się zabliźnia i jest prawie niewidoczna. Niełatwo mieć serce do pacjentów uwijając się jak w ukropie na Oddziale Onkologicznym, w międzyczasie przyjmując nowych chorych, konsultując przebieg przyszłych operacji, a na końcu operując. A jednak można, jak widać na przykładzie dra Warężaka.

• 5

Dr Cezary Warężak jest lekarzem naprawdę godnym polecenia. Jest kompetentny i dokładny. Interesuje sie losem swojego pacjenta. Cieszę sie że właśnie do niego trafiłam po diagnozie nowotworowej nie umiałam zebrać myśli dzięki jemu i jego podejściu uwierzyłam że będzie dobrze. W jego ręce oddałam sie podczas operacji, po wybudzeniu sie doktor się nadal interesował stanem mojego zdrowia. Operację wykonał bardzo profesjonalnie i mimo że nie mam już po części piersi wiem że uratował mi to co sie dało. Będę mu zawsze wdzięczna za to.

• 5

Pan doktor jest zajebi***, dziękuje mu za opiekę i wyrozumiałość i fachowość zrobienia pięknej piersi. To jest lekarz którego moge polecić każdej kobiecie która chciałaby by zrobić rekonstrukcje piersi. Jeszcze raz dziękuje.

• 5

nie wiem ile kosztuje wizyta. mam abonament z zakładu pracy,

• 5

Wspaniały człowiek, doskonały specjalista - mistrzowsko przeprowadzona operacja usunięcia tarczycy z węzłami (rak brodawkowaty), zainteresowany samopoczuciem pacjenta po zabiegu, sam od siebie zorganizował kontynuację leczenia jodem radioaktywnym w Zgierzu. Szczerze polecam tego specjalistę!

• 5

polecam tego lekarza, rzeczywiście jest miły i fachowy, jasno tłumaczy zawiłości choroby, pomaga w załatwieniu formalności, bardzo pozytywnie się wyróżnia na tle innych lekarzy i całej służby zdrowia, widać że mu zależy, nie stosuje spychologii, nie zbywa, naprawdę dobry lekarz

• 5

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Zainteresowany stanem zdrowia pacjenta w szpitalu. Miły i kontaktowy.

• 5

Lekarz zajął się mną bardzo kompleksowo, choć jak się okazało problem nie był w obszarze jego specjalizacji. Poświęcił mi czas nie tylko w czasie wizyty, ale i po. Nadzorował badania i konsultował się z innymi specjalistami. Miły, cierpliwy, bez problemu udzielał mi wyjaśnień. Bardzo dziękuję!:)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat