dr n. med. Cezary Ziółkowski

a7_ o aostasz861

03.01.2012

Do Dr Ziółkowskiego trafiłam przez koleżankę, bo szukałam dobrego ginekologa i w listopadzie ubiegłego roku miałam przeprowadzoną operację przez tego właśnie medyka. Jest konkretnym, bardzo kulturalnym i sympatycznym lekarzem, do którego chce się wracać. Sam pobyt na oddziale wspominam z jak najlepszej strony. W szpitalu ...

W szpitalu panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, a co najważniejsze jest zgrany zespół. Także nie odczuwa się, że to szpital. Dr Ziółkowski dba o pacjentki na oddziale jak i również w gabinecie. Widać, że Mu zależy, aby pacjentki dobrze i swobodnie się czuły.
Jeżeli chodzi o relacje lekarz - pacjent to jest bardzo wyważonym i rozwiewającym wszelkie wątpliwości medykiem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie wszystko jest klarowne, jasne i czytelne. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. W czasie wizyt i badania w gabinecie nie odczuwa się presji czasu, nie ma pośpiechu.
Mogę z czystym sumieniem napisać, że Pan Dr C. Ziółkowski jest specjalistą z doświadczeniem i z prawdziwym powołaniem. Który zna się na tym co robi i jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy nie tylko tej specjalizacji.
Polecam go każdej kobiecie i dziewczynie:)))

Irena

22.02.2016

Cudowny lekarz, cudowny personel , chociaż po operacji byłam ale czułam się jak na rehabilitacji ,pomocni życzliwi ludzie bardzo polecam ten szpital jest ok .Bardzo dziękuję 😊

Joanna

21.12.2015

Lekarz widzi to, czego nie widział inny. W pełni zaopiekował się mną wraz ze swoją super ekipą szpitalną, z którą tworzy naprawdę wymarzone warunki do powrotu do zdrowia. Naprawił, wyleczył. Takiego lekarza szukałam. Polecam

Anna

17.06.2015

To jest lekarz z powołania,przezyłam sporo ale pierwszy raz spotkałam sie z tak ludzkim podejsciem do pacjenta.Bardzo kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje powinien byc wzorem dla innych,wspaniały ,opiekunczy personel,nigdy nie zamieniłabym na prywatna klinike.Polecam :)

ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje

Joanna

27.11.2014

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, niekompetentny, niedelikatny, nie potrafi rozmawiać z pacjentką o jej problemach, bardzo zadufany w sobie,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zamość"?

Stanisław Fedorowicz

Orla 1A/22