dr n. med. Cezary Ziółkowski

Anonim

01.10.2016

Lekarz kompetentny, rzeczowy. Opieka na oddziale kompleksowa i życzliwa. Miła atmosfera sprzyja szybszej rekonwalescencji. Polecam.

Irena

22.02.2016

Cudowny lekarz, cudowny personel , chociaż po operacji byłam ale czułam się jak na rehabilitacji ,pomocni życzliwi ludzie bardzo polecam ten szpital jest ok .Bardzo dziękuję 😊

Joanna

21.12.2015

Lekarz widzi to, czego nie widział inny. W pełni zaopiekował się mną wraz ze swoją super ekipą szpitalną, z którą tworzy naprawdę wymarzone warunki do powrotu do zdrowia. Naprawił, wyleczył. Takiego lekarza szukałam. Polecam

Anna

17.06.2015

To jest lekarz z powołania,przezyłam sporo ale pierwszy raz spotkałam sie z tak ludzkim podejsciem do pacjenta.Bardzo kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje powinien byc wzorem dla innych,wspaniały ,opiekunczy personel,nigdy nie zamieniłabym na prywatna klinike.Polecam :)

ma doskonały kontakt z pacjentem .Odział,ktorym kieruje

Joanna

27.11.2014

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, niekompetentny, niedelikatny, nie potrafi rozmawiać z pacjentką o jej problemach, bardzo zadufany w sobie,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zamość"?

Stanisław Fedorowicz

Orla 1A/22