Cezary Ziółkowski

50,72520823,2644948502 305 905
sonologistic@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
21 opinii

bardzo dobry lekarz, konkretny, uprzejmy i bardzo kompetentny polecam

bardzo polecam wszystkim kobietom dr.Ziółkowskiegontrafiłam do niego po tym jak gin.S...przeprowadził mi zabieg ktorego nie powinno być.jestem własnie po operacji ktora przeprowadził dr.ziółkowski i chciałam mu bardzo podziekowac!pacjętka Monika.

z czystym sumieniem polecam dr Ziółkowskiego

Może niezbyt "rozgadany", ale prawdziwy fachowiec. Kulturalny człowiek. Była konieczność skierowania mnie na oddział- a tam...szok! Przesympatyczne pielęgniarki,przemiły pan doktor, czyściutko, estetycznie, sympatycznie, zadowolone pacjentki. Czułam się jak w prywatnym szpitalu.

bezczelny, niekompetentny lekarz, zdecydowanie odradzam, najgorszy ginekolog u jakiego byłam, obraża pacjentki

Cudowny człowiek, ale przede wszystkim znakomity lekarz. Pierwszy raz nie musiałam sobie stawiać diagnozy (potwierdzonej przez lekarza). Dokładnie mnie zbadał i omówił problem. Miły sympatyczny, a wizyta przebiegała bez pośpiechu i stresu.

ŚWIETNY LEKARZ!!!!! UWAŻAM ŻE NAJLEPSZY GINEKOLOG W ZAMOŚCIU. Sympatyczny, zawsze uśmiechnięty, kompetentny. W prosty sposób wytłumaczył mi moja chorobę. POLECAM WSZYSTKIM KOLEŻANKOM!!

Odradzam!!!! bardzo niemily,i doprowadzil mnie do placzu,powiedzial cos co nie bylo prawda,poniewaz skonsultowalam to z innym lekarzem w lublinie.. odebral mi przez to kilka lat zycia,a te komentarze bardzo dobre to chyba sam sobie pisze.. zdecydowanie odradzam..

świetny lekarz jedyny, który postawił diagnozę i przeprowadził operację.Personel oddziału fantastyczny,polecan

świetny lekarz , zna się na rzeczy , jestem b. zadowolona z wizyty, szkoda tylko że jest tylko jeden bo reszta Zamoyskich lekarzy to masakra...niestety!!! pozdrawiam :)

Do Dr Ziółkowskiego trafiłam przez koleżankę, bo szukałam dobrego ginekologa i w listopadzie ubiegłego roku miałam przeprowadzoną operację przez tego właśnie medyka. Jest konkretnym, bardzo kulturalnym i sympatycznym lekarzem, do którego chce się wracać. Sam pobyt na oddziale wspominam z jak najlepszej strony. W szpitalu panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, a co najważniejsze jest zgrany zespół. Także nie odczuwa się, że to szpital. Dr Ziółkowski dba o pacjentki na oddziale jak i również w gabinecie. Widać, że Mu zależy, aby pacjentki dobrze i swobodnie się czuły. Jeżeli chodzi o relacje lekarz - pacjent to jest bardzo wyważonym i rozwiewającym wszelkie wątpliwości medykiem. Nie obiecuje gruszek na wierzbie wszystko jest klarowne, jasne i czytelne. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. W czasie wizyt i badania w gabinecie nie odczuwa się presji czasu, nie ma pośpiechu. Mogę z czystym sumieniem napisać, że Pan Dr C. Ziółkowski jest specjalistą z doświadczeniem i z prawdziwym powołaniem. Który zna się na tym co robi i jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy nie tylko tej specjalizacji. Polecam go każdej kobiecie i dziewczynie:)))

Polecam każdej kobiecie, jestem po laparoskopii którą wykonał dr. Ziółkowski,sam zabieg jak i pobyt w szpitalu wspominam dobrze,będe dalej leczyła się w Pana dr.

Dr Ziółkowski to lekarz, którego polecam każdej kobiecie. Solidnie i fachowo podchodzi do pacjentki czy to w gabinecie podczas wizyty czy podczas pobytu w szpitalu. Zawsze uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na każde nurtujące pacjentkę pytanie. Jestem właśnie po operacji przeprowadzonej przez tego właśnie lekarza, w najbliższym czasie wybieram się na wizytę kontrolną:) podczas której będę rozmawiać o leczeniu pooperacyjnym. Wiem, że temu lekarzowi można zaufać w 100%! POLECAM! POLECAM! POLECAM!

świetny lekarz i specjalista a najważniejsze dobry człowiek widać ze zależy mu na pacjentkach

Bardzo dobry lekarz. Próbowałam leczenia również o innych specjalistów ginekologów ale dopiero do Ziółkowski skutecznie pomógł w wyleczeniu mojego schorzenia (edomedrium).Polecam każdemu

Jest świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem polecam jako znakomitego lekarza oddanego pacjentom i dbającego o zdrowie chorego. Jego troska w szpitalu i gabinecie jest godna podziwu i przykład dla innych lekarzy.

fantastyczny lekarz.od porodu czyli od dziesięciu lat jest moim lekarzem i nie zamierzam go zmieniać na innego

Bardzo kulturalny, konkretny i kompetentny lekarz.

Świetny specjalista , polecam wszystkim znajomym

Bardzo miły przyjemny lekarz , który zna się na tym co robi ;) myśle ze każda Jego pacjentka poleca Pana Ziółkowskiego ;)

Bardzo sympatyczny ,rzeczowy i przede wszystkim skuteczny lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny