dr n. med. Cezary Ziółkowski

Gdybym mogła, uprzejmość pana doktora oceniłabym na zero. Podczas mojej wizyty okazał absolutny brak kultury i zrozumienia, cały czas klnął. Kiedy usłyszał, że przyszłam do niego, ponieważ mój lekarz nie jest dostępny, to ironicznie rzucił, że trzeba było poczekać. Podważył kompetencje poprzednich moich lekarzy i odmówił przeprowadzenia badania, które mam przeprowadzane regularnie. Nigdy nie polecę pana doktora nikomu, kto oczekuje profesjonalnego podejścia oraz minimum kultury.

To naprawdę najgorszy lekarz u jakiego byłam. Zasugerowana znakomitą opinią o Panu Ziółkowskim, którą zasłyszałam od kobiet z mojej rodziny, w celu kontroli udałam się na wizytę. Kochane Panie, stanowczo odradzam wizytę u Pana „doktora”. Z takim chamstwem do tej pory nie zdarzyło mi się spotkać. Na pytanie: jaką decyzję o braniu tabletek powinnam podjąć, usłyszałam dwa słowa: „nie wiem”. Ani jedno z moich pytań nie zostało potraktowane poważnie. Pomijam fakt o tym, iż dowiedziałam się, że „po 26 roku życia, dziecko mogę sobie kupić na targu”. Skandaliczne słowa, które nie powinny wypłynąć od żadnego człowieka, a tym bardziej lekarza ginekologa, u którego wizyta sama w sobie do przyjemności nie należy. Gwoździem do trumny było zdanie wypowiedziane do pielęgniarki: „czekaj, bo ona wolno myśli”. Jedna wielka groteska. Wizyta, która odcisnęła na mojej psychice ogromne piętno. Radzę omijać szerokim łukiem.

Jestem Pacjentką Pana Doktora od 2014 roku i jestem bardzo zadowolona,żeby nie Pan Doktor to byłoby ,że mną bardzo źle trafiłam do Pana Doktora jako młoda dziewczyna i problemy z krwotokami się skończyły.Leczenie zaproponował konketne i leżałam jako pacjentka w szpitalu w Zamościu i również w Szczebrzeszynie na oddziale ginekologii i mamy rok 2022 i nadal mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora jako bardzo dobrego fachowca i kompetentnego lekarza ginekologa w swojej dziedzinie.

Z pozoru wydawał się miły i patrząc na tytuly przed nazwiskiem - kompetentny. Jednak to niestety tylko pozory, na moje pytanie szanowny pan doktor nauk medycznych odpowiedział "a skąd mam to wiedzieć". Niezmiernie miło by było powiedzieć chociaz cokolwiek na ten temat, jakie mogą byc ewentualności a nie słyszeć opryskliwą odpowiedź. Musialam również dopytać czy jestem zdrowa. Robienie z ludzi debili, tłumaczenie jak dzieciom o rzeczach oczywistych. Człowiek oczekuje pomocy od wykwalifikowanej osoby, a traktowany jest gorzej jak zwierzęta. Jak ktoś podejmuje się takiego zawodu, niech ma świadomość, że poniekąd jest odpowiedzialny za czyjeś zdrowie i życie.

Nie polecam Doktora. Zero taktu. Przyjechałam do niego gdyż zaczęłam krwawić a jestem na początku ciąży, stwierdził że tu wcale chyba ciąży nie było choć hormon beta HCG wskazywał co innego i że jest to poronienie i tak się zdarza. Natomiast po konsultacji z innym lekarzem potwierdzono obecność pęcherzyka ciążowego i dostalam leki na podtrzymanie ciąży. Doktor nie potrafi stawiać diagnoz a przede wszystkim nie powinien prowadzić ciąż bo z góry wskazuje na stracenie!!!!

Powiem w kilku zdaniach.Wielkie rozczarowanie to za mało aby ocenić kolejną wizytę w gabinecie u Pana doktora. Na moje zapytanie po zastosowaniu lekarstwa od Pana doktora usłyszałam ironiczny komentarz....(osoba niby na poziomie, a takie prostackie słowa!!!)W moich oczach stracił wszelki szacunek, nawet podstawowego badania nie wykonał!!!!po kuracji antybiotykiem i problemach zglaszanych w trakcie leczenia. Drogie panie, mówię NIE i jeszcze raz NIE! Ignorancji mówię, NIE!!!

Ignorancji mówię, NIE!!!

Wizyta nie warta wydanych 100zl.Lekarz nie przyjemny, nie potrafiacy udzielic porady i nie wyrazajacy checi ku temu.Przy doborze tabletek powiedzial ze sie na tym nie zna i wpisal pierwsze lepsze, nie wypisal pobadto tabletek przeciw zatrzymywaniu sie wody w organizmie o ktore prosilam. Nie znal zadnych aby zaproponowac i powiedxiec cos na ich temat. Zle wypowiadal sie o poprzednim lekarzu u ktorego bylam poprzednio. Jestem zrozpaczona ta wizyta. Taka osoba nie powinna pracowac i brac za tak niekompetentna porade medyczna pieniedzy. Powiedzial mi ze on jedynie moze usunac jajnik lub go naprawic a na reszcie sie nie zna. Po co wiec przyjmuje pacjentki? NIE POLECAM!!!!!!! Najgorszy lekarz z jakim sie w zyciu spotkalam.

Lekarz kompetentny, rzeczowy. Opieka na oddziale kompleksowa i życzliwa. Miła atmosfera sprzyja szybszej rekonwalescencji. Polecam.

Cudowny lekarz, cudowny personel , chociaż po operacji byłam ale czułam się jak na rehabilitacji ,pomocni życzliwi ludzie bardzo polecam ten szpital jest ok .Bardzo dziękuję 😊

Lekarz widzi to, czego nie widział inny. W pełni zaopiekował się mną wraz ze swoją super ekipą szpitalną, z którą tworzy naprawdę wymarzone warunki do powrotu do zdrowia. Naprawił, wyleczył. Takiego lekarza szukałam. Polecam