lekarz Claudia Baluta-Górecka

Psychiatra

Pani nieco agresywna w sposobie wypowiedzi do nastoletniego dziecka. Do zdań dodaje na końcu "tak?" jakby niczego nie twierdziła tylko stale pytała bez oczekiwania odpowiedzi. Dziecko zasypała pytaniami, nie upewniając się czy rozumie wszystkie użyte słowa (nie rozumiało) i nie dając szansy na odpowiedź. Dziecko przestało w ogóle odpowiadać. Na koniec stwierdziła że wizyta była formalnością bo już wcześniej znała diagnozę. Wystawiła dokument z rażącym błędem ortograficznym, wstyd taką "diagnozę" gdziekolwiek zanieść. Śmiało można ocenić tę wizytę jako stratę czasu i nieprzyjemne choć kosztowne doświadczenie. Cieszę się że jako rodzic wszedłem na rozmowę bo nie podejrzewałbym nawet za co zapłaciłem. Opinia moja została przedstawiona w poradni, nie tylko tu, ale może tu komuś pomoże uniknąć popełnienia błędu. Nie polecam.

Dziwne doświadczenie. 20 minut rozmowy. Właściwie nie wiem co się wydarzyło. No bo niby konkretne informacje i recepta. Ale Ja chyba tego nie potrzebuję, więc zostajesz trochę z niczym( już nie mówiąc o stawce za wizytę, która raczej wizytą nie jest). Nie wiem czemu to ma służyć. Skoro chodzi tylko o wypisanie recepty, to nie ma sensu się spotykać. Nie polecam ani tej Pani, ani PsychoMedic.

Bardzo zaangażowana w leczenie, tłumaczy chorobę i działanie leków, można się poczuć bezpiecznie. Odpowiada na każde pytanie, czułam się zaopiekowana

Świetna lekarka, pełna empatii i współczucia. Zawsze wysłucha i poradzi. Zdecydowanie pomogła. Poświęciła czas, czułem się wysłuchany i zrozumiany

Lekarka taka sobie. W zaleznosci od nastroju mniejj lub bardziej rozmowna, ale moglaby sie bardziej przlozyc do tlumaczenia objawow i leczenua.Wyraznie zalwzy jej aby jak najszybciej zakonczyc wizytę. Mozna trafic lepiej.

Mozna trafic lepiej.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczenie choroby i leczenia pomaga w panowaniu nad własna reakcją. Naprawdę polecam.

Bardzo miła kompetentna, rozumie problemy ludzi. Pomogła.

Bardzo miła kompetentna, rozumie problemy ludzi. Pomogła.