lekarz Czarek Ruchniewicz

Ortopeda, Traumatolog

1,1
1,4
1,1

Wizyta - 3 minuty, przez bluze widzi ze z kręgosłupem wszystko OK. Fajnie ma facet. Nawet nie zerknął na zdjęcie.. brak słów.! Porażka.. oczywiście wizyta zmarnowana, skierowanie zabrane.

Chamski,ordynarny.Nie obejrzał RTG ani USG.Nie zbadał mnie.Skierowanie od ogólnego wyśmiał ."Starość proszę pani"( mam 41 lat ) tak już będzie.Będzie boleć.Dramat.Powinniśmy tak samo ich traktować"doktorów"

Nigdy nie wystawiłem nikomu opinię dlatego że nie mam czasu i mi się nie chce, ale o tym lekarzu jeśli można tak go nazwać muszę wystawić i ostrzec was. Lekarz Czarek Ruchniewicz jest chamski, niekompetentny i mam wrażenie że dla niego nie liczy się zdrowie pacjentów tylko ilość ich przyjęcia w danym dniu. Takich lekarzy powinno się od razu ZWOLNIĆ !!. Miałem z nim do czynienia w Zielonej Górze

Facet z dużym dystansem podchodzi do wszystkiego , wydaje mi się że przede wszystkim pożartować, potem dopiero pomóc pacjentowi. Merytorycznie trudno mi ocenić bo zmienił całkowicie diagnozy innych lekarzy i zasiał zwątpienie który z nich faktycznie ma rację. Jak ktoś chce na pogaduchy i się pośmiać polecam w innym przypadku chyba wolałbym poświęcić trochę czasu żeby znaleźć kompetentnego lekarza

Brak elementarnej kultury osobistej idzie w tym przypadku w parze z niekompetencją i olewatorstwem. Najgorszy "lekarz" z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

Cham jakich mało! Nie polecam! Traktowanie pacjentów poniżej krytyki!

Cham jakich mało! Nie polecam! Traktowanie pacjentów poniżej krytyki!

Ordynarny cham tak w dwóch zdaniach mogę o nim napisać.Nie polecam nikomu-zdecydowanie była pierwszy i ostatni raz u tego typa i nigdy się z takim chamstwem nie spotkałam wcześniej!!!

Pan doktor nie zadaje pytań, poza wstępnym: Z czym pan/pani przychodzi? Zostałam skierowana do pana Ruchniewicza, po wypadku, przez lek. interniste.Po opisaniu przeze mnie dolegliwości poddając watpienie kompetencje internisty ,stwierdził, że powinno być wystawione skierowanie do neurologa. Nie zbadał mnie, nie zadał żadnych innych pytań. Obejżał zdjęcie RTG z komentarzem, że jest w porządku. Natomiast co do bolesnych dolegliwości stwierdził, że to że boli coś po wypadku jest normalne !!! Przepraszam za określenie: załatwił mnie w 3 minuty, diagnozy brak.

Pan doktor nie zadaje pytań, poza wstępnym: Z czym pan/pani przychodzi?
Przepraszam za określenie: załatwił mnie w 3 minuty, diagnozy brak.