lekarz Czesław Bajer

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz polecam z całego serca naprawdę wie co robi nie spieszy się z antybiotykami dziękuję Panie Doktorze

Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek trafię na tak empatycznego lekarza jak Pan doktor. Dziecko dokładnie przebadane na wszystkie strony;) Podejście do niemowlaka na szostke. Który lekarz bawi się z dzieckiem w akuku lub robi papa? ;) 🤭 polecam!!!

Specjalista jakich mało w tych czasach. Gorąco polecam. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Uprzejmy i kompetentny.

Doskonały diagnosta z właściwym podejściem do pacjenta Zdecydowanie polecam! Na podkreślenie zasługuje super stosunek do dzieci.

Doskonały diagnosta z właściwym podejściem do pacjenta Zdecydowanie polecam!
Na podkreślenie zasługuje super stosunek do dzieci.

Doskonały lekarz Widać , że kocha swój zawód( a raczej powołanie ) Zdecydowanie polecam.Bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Moja córka pierwszy raz nie płakała u lekarza.

Moja córka pierwszy raz nie płakała u lekarza.

Bardzo,fajny i profesjonalny lekarz,z podejsciem do dzieci.. a charakter pisma no cóż pan doktor ma żonę farmaceutke, :-) ogólnie bardzo polecam.

Wspaniały lekarz z podejściem do dziecka. Zaskoczył nas poczuciem humoru. Potrafił zdiagnozować dziecko czego nie mogli zrobic inni lekarze. Polecam.

Wczoraj byłam na wizycie u doktora i uwazam ze jest to jeden z najlepszych pabianickich lekarzy o bardzo wysokiej kulturze .Dodatkowo to co wyróznia pana doktora to piekne i wyrażne pismo które zawsze było czytelne dla pań mgr w aptekach

Taki powinien być każdy lekarz. Bardzo polecam

Taki powinien być każdy lekarz.
Bardzo polecam

Super ! Jak na publiczna służbę zdrowia doskonały.

Super ! Jak na publiczna służbę zdrowia doskonały.