lekarz Czesław Karaś

2,9
2,6

Bardzo dobry lekarz ma swoje chumory ale dzięki niemu dziś mam cudowna córeczkę był przy mnie w trakcie porodu pacjentki traktuje rowno czy chodzi się na NFZ czy prywatnie

Zdecydowanie nie polecam "Pana doktora".Byłam na wizycie prywatnej,ale nie trwała ona więcej niż 10 minut."Doktor lekceważył moje dolegliwości,nie przepisał żadnego leku chociaż byłam chora...Zero diagnozy,zero zainteresowania,szkoda tylko czasu i pieniędzy na marnej jakości wizytę!!!

taki sredni ten lekarz. ciezko sie z nim dogadac.

taki sredni ten lekarz. ciezko sie z nim dogadac.

Ma głupie poczucie humory, myśli, że jest zabawny a tak naprawdę jego żarty nikogo nie bawią. Nie jestem jego pacjentka ale miałam z nim styczność w szpitalu na połoznictwie.

Witam Będąc u doktora powiedziałam że mogę być w ciąży ale nie jestem tego pewna,a już wczesniej miałam problemy.Powiedział mi tak:'' ja też gram w totolotka i jeszcze nie wygrałem'' porównuje ciąże do lotka:( masakra nie lekarz!!

Wspaniały lekarz. Ogromne doświadczenie i wiedza wzbudza zaufanie i szacunek do tego lekarza.

Wspaniały kontakt, wzbudza zaufanie, szczerze polecam.

Wspaniały kontakt, wzbudza zaufanie, szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz prowadzi moją druga ciąże i nie moge złego słowa o nim powiedziec.

Nie podchodzi indywidualnie do pacjenta, nieuprzejmy i opryskliwy. Wogóle nie dba o pacjentki w szpitalu tym bardziej gdy się nie chodzi do niego na wizyty prywatne.

Nie poleciłabym tego lekarza nikomu,nie ma podejścia dla pacjenta,lekarz bez kultury osobistej.