lekarz Czesław Kaźmirski

Wspaniały lekarz i człowiek, wzór zwłaszcza dla swojego kolegi z gabinetu po przeciwnej stronie korytarza przychodni - "doktora" MK. Serdecznie polecam. Marzena N.

Marzena N.

Wzór dla innych lekarzy!!!!!!!!!!!. .Oddany swojej pracy.Fenomenalny człowiek. Dziękuje za leczenie.

Świetny lekarz, zlecił dodatkowe badania usg, które potwierdziły jego diagnozę. Gorąco polecam!

Dawno nie byłam u tak miłego lekarza, naprawdę poświęca KAŻDEMU pacjentowi dużo czasu, jest wnikliwy, dokładnie bada.

Z przyjemnością wystawiam tą pozytywną opinie o lekarzu Panu Czesławie Każmirskim.Bardzo miły i kulturalny Pan.Wysłuchał mnie i zbadał dokładnie.Przypisał skierowanie na rehabilitację oraz recepte na maść.Poradził jak postepować z chorą nogą.Bardzo jestem zadowolony z wizyty u Pana Czesława Każmierskiego.Lekarz specjalista z powołania.Inni lekarze powinni brać z niego przykład.Polecam z całego serca innym pacjentom :).Pozdrawiam.Listonosz