lekarz Czesław Stefaniak

2,7
2,7

Przez tego Pana doktora osiwiałam w pół dnia , postawił bez badania na podstawie USG diagnoze -zmiana onkologiczna. Tego samego dnia udałam się jeszcze na wizytę do innego lekarza bo bardzo się przejęłam. Okazało się , że to nie była zadna sprawa onkologiczna. Ale tyle człowiek ojadł się strachu że szok. Nie wiem dlaczego ten Pan bez potwierdzenia odrazu straszy chyba to jego hobby. I co najlepsze mój przypadek jest nie pierwszy. Nie polecam !!

Przychylam się do opinii : " ...nieprzyjemny i zarozumiały... nie polecam tego pana, ponieważ mało ma wspólnego z prawdziwym powołaniem medycznym..."

Nie wiem jak taki lekarz jeszcze funkcjonuje. Chamski nieprzyjemny, zarozumiały. Diagnoza okazała się inna tutaj stwierdzono. Szkoda zdrowia na takie diagnozy

Człowiek z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Bardzo miła atmosfera wizyty. Klasa i profesjonalizm! Polecam.

nie rozumiem skąd jakakolwiek dobra opinia o tym człowieku.... ja i moi bliscy mieliśmy okazję mieć kontakt z tym panem... nieprzyjemny, zwłaszcza kiedy jest to wizyta z nfz... pozatym bardzo często jest chamski w czasie wizyty, zreszta poza pracą też nieprzyjemny i zarozumiały... nie polecam tego pana, ponieważ mało ma wspólnego z prawdziwym powołaniem medycznym

Naprawdę pełen profesjonalizm.Polecam!

Naprawdę pełen profesjonalizm.Polecam!

wizyte wspominam bardzo miło.Polecam.

wizyte wspominam bardzo miło.Polecam.