lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie zniknęły. Z efektów jej pracy jestem Bardzo zadowolony. W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna. Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc. Polecam ...

W skrócie: profesjonalna, zaangażowana, bardzo sympatyczna.
Dziękuje Pani Dagmarze za pomoc.
Polecam !

Profesjonalna lekarka, prawdziwa dentystka z powołania. Miałem do zaleczenia trzy ząbki. Wyleczone szybko i bezboleśnie. Serdecznie pozdrawiam, Maciej.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Bardzo fajna dentystka. Mila i dokladna.Wizyta bezbolesna.

Jeśli mieliby moje zęby leczyć tacy lekarze jak Pani Cebrzyńska, to mogę do dentysty chodzić codziennie. Ale drugiego takiego ze świecą szukać. PROFESJONALISTKA. A do tego miła i ładna. ;)

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Wizyta była szybka tania i bezbolesna. Leczenie zakończone sukcesem.

Miałam leczenie kanałowe, poprawki po innych "super dentystach", bezboleśnie i w dobrej cenie. Z jakością też bez zastrzeżeń. Leczenie było 3-4 miesiące temu nic sie nie dzieje, wszystko szczelne i stabilne, polecam.

Byłem na wizycie, trafiłem dosłownie przez przypadek ponieważ była śnieżyca i nie chciałem i nie miałem czasu szukać innego gabinetu, a ząb bolał. Początkowo na fotelu czułem się lekko zestresowany ale po kilku minutach strach minął. Doktor Dagmara bardzo dobra dentystka i widać że z powołania bo ma super podejście do pacjenta, godna zaufania. Serdecznie pozdrawiam i polecam z całego serca! Baaardzo zadowolony pacjent :)

Bardzo dobra dentystka. Wszystko jak należy.

Bardzo dobra dentystka. Wszystko jak należy.

Doktor Dagmara ma według mnie bardzo dobre podejście do pacjenta.Siedząc u niej na fotelu czułam się pewnie.Jest delikatna i wyrozumiała.Zdecydowanie najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam.

Miałem wizytę u doktor Dagmary pod koniec Października, wizyta bez zastrzeżeń, podejście do pacjenta bardzo przyjazne.