Dagmara Danielczyk-Słomian

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani psycholog podchodzi do tematu naprawdę profesjonalnie. Jest dobrym specjalistą dziecięcym. Poszłam do niej w sprawie syna, rozmowa i testy były przeprowadzane miło i z dobrym podejściem do dziecka. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie pytania. Jednym słowem wspaniałe doświadczenie, bardzo mnie uspokoiło w kwestii rozwoju dziecka.

Pani Dagmata jest przede wszystkim doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie. Widać, że ma za równo duże doświadczenie, jak i szeroką wiedzę. Już po kilku minutach rozmowy z moją córką dostrzegła to, czego ja na codzień nie widziałam. Dzięki wdrożeniu jej rad, nasze relacje bardzo się poprawiły. Jestem za to bardzo wdzięczna i polecam Panią Dagmarę z całego serca.

Jestem za to bardzo wdzięczna i polecam Panią Dagmarę z całego serca.

Gorąco polecam panią Dagmarę Pełna empatii i zrozumienia .Swoja prace wykonuje z pasją i oddaniem ,profesjonalizm o który w dzisiejszych czasach coraz trudniej.

Gorąco polecam panią Dagmarę

Opisując poszczególne kryteria oceny: 1. realne kompetencje - brak 2. za spędzanie z nią czasu zapłaciłam 3. absolutnie nie polecam 4. błędna diagnoza a leczenie zupełnie nieskuteczne 5. podejście bezemocjonalne, brak zaangażowania 6. uprzejmość nieszczera i udawana. Absolutnie nie polecam i ostrzegam przed terapią u tej osoby!

Opisując poszczególne kryteria oceny:
1. realne kompetencje - brak
2. za spędzanie z nią czasu zapłaciłam
3. absolutnie nie polecam
4. błędna diagnoza a leczenie zupełnie nieskuteczne
5. podejście bezemocjonalne, brak zaangażowania
6. uprzejmość nieszczera i udawana.

Absolutnie nie polecam i ostrzegam przed terapią u tej osoby!

Pani psycholog jest bardzo kompetentna i pomocna. zawsze po rozmowach czuję ulgę, czuję się rozumiana i wspierana. Pracuję nad zmianami w życiu i wierzę, że sie uda.

Absolutnie kompetentna i wspierająca terapeutka. Pomogła mi zrozumiec przyczynę moich trudności i je rozwiązać. Jestem bardzo wdzięczny. dziękuję.

Dagmara, dziękuję Ci za to, że widziałaś we mnie tylko dobro i piękno – nawet wtedy, gdy ja sama zupełnie nie byłam w stanie go zobaczyć. Wierzyłaś we mnie, pozwoliłaś mi dojść do tych części mnie które były głęboko zakopane, zamknięte i straciły nadzieję, że ktokolwiek kiedyś je dostrzeże. Byłaś przy mnie, towarzyszyłaś mi w trudnościach - wiedz jak wiele to dla mnie znaczyło. Wszystkie najcenniejsze chwile i wspomnienia zabieram ze sobą na zawsze. Bądź szczęśliwa, niech dobro które wysyłasz w świat nieustannie do Ciebie powraca. Przyjmij proszę moją szczerą wdzięczność za wszystko.

„Między tym co «właściwe» i «niewłaściwie» istnieje przestrzeń. Tam się spotkamy.”
Rumi

Pani Dagmara jest po prostu dobrym człowiekiem. Rzetelna i godna zaufania terapeutka.

Absolutnie nie polecam!!! W moim poczuciu brak kompetencji i podejście do klienta wyłącznie biznesowe. Uprzejmość pozorna i udawana.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry specjalista. Polecam z czystym sumieniem.