lekarz Dagmara Witkowska

Dermatolog

Konkretna i skuteczna, a przy tym wciąż uwrażliwiona na dolegliwości i pacjenta jako człowieka. Wizyty trwały tyle, ile wymagał wywiad i leczenie, a osoba jest po prostu miła i przyjazna. Polecam Panią doktor.

Witam!Pani doktor to wspaniały człowiek ,leczy konkretnie i lekami w 100% dopasowanymi do schorzenia. Wyleczyła mi trądzik ,blizny pozostały ,bo dość póżno trafiłem do tego lekarza ,zjeżdziłem cały Wrocław i każdy mówił że dojrzewam. Pani Witkowska podeszła do tego profesjonalnie. Dziekuję jej za ten profesjonalizm i moją "piękną" twarz,ci co mają trądzik z bliznami wiedzą o co mi chodzi. POLECAM WSZYSTKIM TĄ LEKARKE

Najlepszy dermatolog we Wrocławiu!!! Polecam go wszystkim znajomym. Jest tylko jeden "minus", Pani Doktor nie szczędzi czasu pacjentom, dlatego wizyty są często opóźnione. Mi to nie przeszkadza, bo czekałabym do Pani Doktor nawet i 3 godziny jeśli trzeba by było :)

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to bzdura. Pani Doktor tak samo traktuje pacjentów na NFZ, jak i prywatnie. Sprawdziłam i wiem. Nigdy nie owija w bawełnę, nie przepisuje bardzo drogich lekarstw, nie przedłuża leczenia tylko po to, by naciągnąć pacjenta na koszty. Poświęca naprawdę dużo czasu podczas wizyty, nigdzie się nie spieszy, nie daje do zrozumienia, by już wyjść i nie odsyła z kwitkiem. Nie odmawia obejrzenia nawet bardziej błahych rzeczy, które niepokoją pacjenta. Wystawia skierowania, a często lekarze robią wielką łaskę, że skierują na odpowiednie badania. Jest przy tym bardzo dokładna i rzetelna. Jeszcze nigdy nie postawiła mi złej diagnozy, a leki zawsze są odpowiednio dobrane i zawsze są efekty. Umiejętność dobrania celnej terapii wiąże się z pewnością z dużym doświadczeniem lekarki. Pewnego razu trafiłam do Pani Doktor z trądzikiem. Jako jedna z nielicznych naprawdę nie przepisuje lekarstw, które nic nie dadzą czyt. antybiotyki. Lekarze dermatolodzy robią to notorycznie, a doskonale wiedzą, że po odstawieniu antybiotyku problem wróci, ponieważ osłabia on bakterie tylko w momencie stosowania. Podoba mi się sposób leczenia Pani Doktor i zdecydowanie polecam osobom z trądzikiem. Leki polecane przez Nią są naprawdę skuteczne. To chyba najważniejsze. Wydaje się być osobą, która chce rzeczywiście człowiekowi pomóc, nie zbywa nikogo i nie traktuje po macoszemu.
Być może z początku wydaje się nieco chłodna, ale po dłuższym czasie okazuje się, że to miła, ludzka i pomocna kobieta. Nie każdy musi mieć uśmiech przyklejony od ucha do ucha. Myślę, że ważniejsze jest to, czy jest dobrą lekarką. A wg mnie bez wątpienia jest. Serdecznie polecam i dziękuję Pani doktor za wielokrotną pomoc.