mgr Dalal Mustafa

Psycholog

Niestety nie polecam. Zamiast skupiać się na moich problemach obecnie, psycholog nieustannie odwoływała się do mojego dzieciństwa, szukając, do czego może się przyczepić. Przez to, oprócz moich obecnych problemów, doszły również "problemy" z przeszłości, które wynajdywała psycholog. Wszystko przez jej bezgraniczną wiarę w psychodynamiczną terapię. Z sesji nie udało mi się wynieść nic pozytywnego.

Pani jest tak ciepłą osobą że można się bez problemu przed nią otworzyć. Trafna diagnoza,uczciwe podejście do proponowanego leczenia. Pierwszy raz się z tym spotkałam po wielu nieudanych terapeutach.Szczerze polecam!

Gorąco polecam, wielkie serce i oddanie pracy i pacjentom.

Gorąco polecam, wielkie serce i oddanie pracy i pacjentom.