lekarz Damian Zaborowski

Wyjątkowy lekarz, kompetentny, zawsze uprzejmy, z życzliwością podchodzi do pacjenta, tłumaczy leczenie, troskliwy, godny polecenia ortopeda.

Totalna porażka. Pan doktor operował u mnie zlamanie kostek. Po operacji - brak zrostu i destabiizacja zespolenia. Doktor unika kontaktów, jest arogancki, nie chce wypisać zaświadczenie do ZUS i skierowanie do innego szpitala. Nie polecam. Najgorszy ortopeda!

polecam wszystkim, dokładny , szczegółowy kieruje na badania diagnostyczne o których nikt wcześniej nie pomyślał

Fenomenalny, bezinteresowny, pomocny Człowiek. Szybko podjął się lecznia barku mojej córki. Bardzo dziękuję i polecam!

Bardzo dobry specjalista. wspaniały człowiek. serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i przywrócenie mi sprawności kolan.

Jednym słowem ANIOŁ. Jako jedyny podjoł się leczenia mojego kolana. Jest bardzo miły kompetentny i z sercem podchodzi do każdego przypadku.

Dzięki Doktorowi w przyszłym sezonie znowu pojadę na narty, moje wiązadła zostały przywrócone do zycia, trochę sarkastyczny, szczery do bólu niektórym może to przeszkadzac ale w końcu ma wyleczyc a nie byc miły -polecam

Bardzo kompetentny,sympatyczny, miły lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję za dobrą diagnozę i leczenie. Wdzięczny pacjent

Bardzo kompetentny,sympatyczny, miły lekarz i wspaniały człowiek.
Bardzo dziękuję za dobrą diagnozę i leczenie.
Wdzięczny pacjent