lekarz Damian Ziętek

Pan Doktor jest swietnym lekarzem, prowadzi moja ciaze. Bardzo mily i taktowny. Polecam i zycze samych sukcesow Panu Doktorowi.

Do doktora trafilam przypadkiem. Poniewaz z moimi dolegliwosciami odsylali mnie od szpitala do szpitala az wreszcie trafilam do doktora. Pelen profesjonalizm 100%kompetencji i co wazne udalo sie mi jalo jedynemu wyleczyc moje jajniki.(wczesniej bylam u innych lekarzy gin.i zaden z nich nie postawil diagnozy twierdzac ze wszystko jest ok) A jednak nie bylo i ciesze sie ze teraz dzieki doktorowi moge normalnie funkcjonowac. Serdecznie polecam

Do doktora trafilam przypadkiem.
Serdecznie polecam

Zacznę od tego, że mam nadzieję moja opinie wyrażam o tym samym lekarzu, co poprzedniczki (imię i nazwisko się zgadzają oraz przede wszystkim zalety Pana Doktora:)). *Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu. Pełen profesjonalizm (wizyty na NFZ) - nie jeden lekarz podczas wizyt prywatnych nie jest tak zainteresowany pacjentką i jej problemami jak dr Ziętek. Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie ...

*Do Izabeli z poprzedniego komentarza: doktor aktualnie przyjmuje w Opolu.
Pierwszy raz do doktora poszłam z pewnymi dolegliwościami, na co lekarz zareagował natychmiastowo - skierował mnie na bardziej szczegółowe badania i przebadał. W późniejszym czasie, kiedy podejrzewałam ciążę, doktor przyjął mnie bez wahania pomimo, iż nie miałam umówionej wizyty - w ciąży dostawałam wszystkie możliwe skierowania na badania bez zbędnego proszenia - doktor sam wiedział co mi się należy i nie żałował.
Dr jest bardzo sympatycznym i serdecznym człowiekiem, wesołym i uśmiechniętym - czuję, ze można na niego liczyć i zaufać.

Witam, lekarz godny polecenia. Moje schorzenie wyleczył jako jedyny (po trzech wcześniejszych lekarzach), bardzo dobre podejście do pacjentki, szczery, uprzejmy i delikatny. Porady jakich udziela działają wiele dobrego. Niestety skończył praktykę w Katowicach, może ktoś wie gdzie się przeniósł? Bardzo żałuję i pojechałabym za nim nawet na koniec świata :-) Polecam

Pan Doktor jest bardzo dokładny i delikatny. Podchodzi do pacjentki indywidualnie . Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Polecam każdej Pani , która szuka dobrego ginekologa.

Polecam. Bardzo profesjonalne, kompleksowe podejście połączone z ludzką życzliwością i uprzejmością. Bardzo dobry lekarz. Niestety trudno się do niego dostać :(

Bardzo dobry lekarz.

Niestety trudno się do niego dostać :(

Lekarza znalazłam poprzez tę stronę i dobre opinie o nim samym. Pan doktor wychodzi na korytarz po pacjentki, jest uprzejmy, szczery. Profesjonalnie podchodzi do zagadnień, konkretny. Poświęca tyle czasu ile trzeba i tłumaczy, gdy coś jest niejasne. Gabinet też jest ważny w ocenie-dobrze wyposażony. Wrażenia po pierwszej wizycie jak najbardziej pozytywne, mam nadzieję, że takie zostaną do końca.

Lekarza znalazłam poprzez tę stronę i dobre opinie o nim samym.
Pan doktor wychodzi na korytarz po pacjentki, jest uprzejmy, szczery.

Witajcie... niemal jak każda z nas miałam opory by pojsc do ginekologa...dlugo szukalam wolnego terminu do jakiegokolwiek lekarza... przypadkiem trafiłam do dr.Ziętka.. Polecam szczerze ...na pierwszej wizycie zrobil mi wszystkie badania od cytologii po usg... miły,spokojny,delikatny i kompetentny...Polecam doktora.. ja napewno nie zmienię go na innego:)

Najlepszy lekarz na swiecie!!! POLECAM! :)

Najlepszy lekarz na swiecie!!!
POLECAM! :)

Godny polecenia lekarz na 100% Do tej pory myślałam że tacy rzetelni, fachowi i uprzejmi lekarze są tylko w filmach.