dr n. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkolog

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem z dużą wiedzą, praktyką i doświadczeniem. Szpital Powiatowy w Oświęcimiu, mając takiego Ordynatora Oddziału Chirurgii, może być pewien, że leczy pacjentów na najwyższym poziome. Wyrażam dr Danielowi Jajtnerowi wielkie podziękowanie i wdzięczność za wykonanie mi trudnego zabiegu operacyjnego w lutym 2023r. Mieczysław.

Mieczysław.

Lekarz z powołania! Wspaniała osoba, rzetelny, kompetentny fachowiec, robi "piorunujące" wrażenie. Bardzo jestem wdzięczna za uratowanie mojej mamy, za cierpliwość, za chęć pomocy. Dziękuję.

Lekarz z powołania!
Wspaniała osoba, rzetelny, kompetentny fachowiec, robi "piorunujące" wrażenie.
Dziękuję.

Tylko maksymalne opinie przystają do Dr.Daniela.BCO może być dumne, że ma takiego lekarza. Dziękuję losowi, że w tym trudnym czasie mogłem być jego pacjentem. Zdrowia, wielu sukcesów w tej odpowiedzialnej pracy. Zapewniam, że wiele osób, w szczególny sposób doświadczonych, zachowuje Pana w życzliwej pamięci.

Pan Doktor to niezwykły człowiek . Jest bardzo życzliwy i pomocny. Nie zostawi pacjenta , próbuje mu pomóc za wszelką cenę. Jest bardzo taktowny i delikatny w przekazywaniu informacji.

Świetny fachowiec, który ma odpowiednie podejście nie tylko do pacjenta ale również do rodziny chorego. Udziela wyczerpujących informacji, zawsze znajdzie czas. Może pierwsze wrażenie jest takie że jest dość szorstki i nieprzystępny ale przy dłuższym czasie bardzo zyskuje.

Lekarz godny polecenia i zawód ten to jego pasja i to przekazuje zagubionym i przerażonym pacjentom.Polecam i oby się nie zmienił.

Lekarz godny polecenia i zawód ten to jego

Dr Daniel Jajtner jest bardzo dobrym lekarzem. Zoperował mnie perfekcyjnie w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku-Białej (sierpień 2013 r.).Jestem mu bardzo wdzięczna za to. Mam do niego duże zaufanie.

Bardzo się cieszę, że Pan Doktór został ordynatorem .Odpowiedni człowiek na tym stanowisku.Swietny fachowiec i wspaniały człowiek!

Bardzo miły, kompetentny i konsekwentny lekarz. Z całą pewnością mogę polecić osobą potrzebującym skorzystania z usług chirurgicznych.