dr n. med. Daniel Kotrych

Ortopeda, Traumatolog

3,9

Małgorzata

28.08.2013

Doktor Kotrych podarowal mi drugie życie, gdyż z powodu nowotworu kości załamałam się kompletnie.Jego spokój i opanowanie udzielił się także mnie. Uwierzyłam, że bedzie dobrze. Będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję, doktorze!

25.12.2012

Wspanialy dr moze troche malo rozmowny, ale jestem zadowolona, w przychodni dokladnie wytlumaczyl na czym moj problem polega i juz jestem po artroskopi, w pierwszym dniu przy balkoniku chodzilam a balam sie czy sobie poradze.Dziekuje doktorze.

04.12.2012

Z NFZ-u nie ma o czym mówić , zero kontaktu z lekarzem i takie minimum po zabiegu że tylko ból i płacz i szybko do domku!!!!!!!!!!!!!!. W przychodni poszpitalnej raczej nieuchwytny.

22.11.2012

Bardzo dobry specjalista, z pełną odpowiedzialnością polecam, naprawił mi to, co inni zepsuli

07.11.2012

Bardzo dobry specjalista.Doskonale wie co robi ale trzeba słuchać tego co mówi wtedy po operacji czy zabiegu szybko pacjent wraca do zdrowia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Centrum Innowacyjnej Rehabilitacji Terapia Plus