Daniel Kotrych

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
18 opinii

Doktor Kotrych podarowal mi drugie życie, gdyż z powodu nowotworu kości załamałam się kompletnie.Jego spokój i opanowanie udzielił się także mnie. Uwierzyłam, że bedzie dobrze. Będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję, doktorze!

Wspanialy dr moze troche malo rozmowny, ale jestem zadowolona, w przychodni dokladnie wytlumaczyl na czym moj problem polega i juz jestem po artroskopi, w pierwszym dniu przy balkoniku chodzilam a balam sie czy sobie poradze.Dziekuje doktorze.

Z NFZ-u nie ma o czym mówić , zero kontaktu z lekarzem i takie minimum po zabiegu że tylko ból i płacz i szybko do domku!!!!!!!!!!!!!!. W przychodni poszpitalnej raczej nieuchwytny.

Bardzo dobry specjalista, z pełną odpowiedzialnością polecam, naprawił mi to, co inni zepsuli

Bardzo dobry specjalista.Doskonale wie co robi ale trzeba słuchać tego co mówi wtedy po operacji czy zabiegu szybko pacjent wraca do zdrowia.

Złoty człowiek. Świetny specjalista, który potrafi wszystko spokojnie pacjentowi wyjaśnić. Najlepszy lekarz jakiego widziałem.

Kompetentny,świetny specjalista,trafna diagnoza juz przy pierwszej wizycie,młody wiekiem z ogromna wiedzą.Polecam ponieważ po operacji alloplastyki stawu biodrowego po 10 dniach mogłabym chodzić już bez kul,jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.zawsze zainteresowany swoimi pacjentami,gorąco polecam!!! Moim zdaniem najlepszy!! Izabela Zakrzewska

Źle poprowadzona operacja czego efektem jest defekt ciała.

zdecydowany bufon, nie przejmuje się pacjentami, zainteresowany tylko kasą za wszelką cenę, ignoruje pacjentów, spóźnia się na swoje dyżury w przychodni. Nie tłumaczy sposobów leczenia, ON decyduje i tak ma być. Nie polecam!!!

Pan dr operował mnie kilkakrotnie, operował również członków mojej rodziny. Poleciłam dr D. Kotrycha wielu moim znajomym i nikt się na nim nie zawiódł, wszystkim pomógł. Jest kompetentny, sympatyczny i przede wszystkim trafnie diagnozuje. W potrzebie kontaktuję się z nim dzwoniąc na jego komórkę i zawsze natychmiast otrzymuję pomoc.

Po prostu profesjonalista w każdym calu. Mimo młodego wieku posiada przeogromna wiedzę. Pomocny, chętny na rozmowę i zawsze uprzejmy. Polecam!!!

Wspaniały lekarz i człowiek,potrafi wytłumaczyć metody leczenia i rehabilitacji. Sympatyczny,kompetentny i nad wyraz uprzejmy,czego niestety brakuje wielu lekarzom.Polecam Pana doktora każdej potrzebującej pomocy osobie.

Trzy lata cierpiałem na intensywne bóle układu kostnego.Miałem drętwienia kończyn,bóle stawów .Zdiagnozowano u mnie-błędnie- zerwanie przyczepu torebki stawowej leczono blokadami.Z polecenia masażystki trafiłem do Pana dr. Kotrycha.Z marszu rentgen a po otrzymaniu zdjęcia tomografia, rezonans i diagnoza . Mam skierowanie do szpitala na intensywną rehabilitację .Jeśli nie pomoże to zabieg-w końcu wiem co mi jest ,co mi wolno czego nie.Wiem także czego się spodziewać .ŚWIETNY FACHOWIEC,MŁODY WIEKIEM LECZ BOGATY WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM KLINICZNYM.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. ROBERT MAJEWSKI SZCZECIN

Bardzo dobry specjalista. Umie wytłumaczyć sposób leczenia w sposób bardzo zrozumiały. Moim zdanie zasługuję na ''nagrodę'' lekarza roku , jeżeli tak by istniała.Polecam wszystkim.

do operacji kontakt z [acjetem a po operacji juz nie ciezko zlapac pana doktora i na dodatek pacjent w zlym stanie zdrowotnym

Doskonały lekarz. Nowe pokolenie ortopedów - dobrze wykształcony, kompetentny, zdolny. Polecam!

Bardzo dobry lekarz.Syn był 2 razy operowany przez Pana dr Kotrycha cenimy sobie jego podejście do pacjenta i kompetencje.Jeszcze raz dziękujemy.

bardzo dobry i kompetentny lekarz,kazdego pacjenta traktuje indywidualnie.Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny