dr n. med. Daniel Kotrych

Traumatolog, Ortopeda

Najpierw Pan docent zaproponował w Klinice operację naprawczą razem z drugim lekarzem z Kliniki, powiedział nawet jaką metodę chce zastosować. Po dwóch miesiącach się z tego wycofał bez uzasadnienia medycznego, mówiąc mi, że podczas pierwszej wizyty mówił co innego. Wmawiał mi, że mnie nie boli, jak tak można ? Zmienny w postawie jak chorągiewka . W innych opiniach pacjenci piszą, że jest zarozumiały, zgadzam się. Lekarz zostawił mnie z problemem i bólem samej sobie.

Bardzo profesjonalna diagnoza i swietne leczenie. Udana operacja i szybkie efekty rehabilitacyjne. Ugruntowana wiedza medyczna i doskonalym kontakt z pacjentem, jestem b.wdzieczny i serdecznie polecam !

Fantastyczny specjalista! Uratował moją rękę. Życzliwy i przemiły człowiek. Pełen spokoju i opanowania. Po prostu NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!

Doktor Kotrych podarowal mi drugie życie, gdyż z powodu nowotworu kości załamałam się kompletnie.Jego spokój i opanowanie udzielił się także mnie. Uwierzyłam, że bedzie dobrze. Będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję, doktorze!

Wspanialy dr moze troche malo rozmowny, ale jestem zadowolona, w przychodni dokladnie wytlumaczyl na czym moj problem polega i juz jestem po artroskopi, w pierwszym dniu przy balkoniku chodzilam a balam sie czy sobie poradze.Dziekuje doktorze.

Z NFZ-u nie ma o czym mówić , zero kontaktu z lekarzem i takie minimum po zabiegu że tylko ból i płacz i szybko do domku!!!!!!!!!!!!!!. W przychodni poszpitalnej raczej nieuchwytny.

Bardzo dobry specjalista, z pełną odpowiedzialnością polecam, naprawił mi to, co inni zepsuli

Bardzo dobry specjalista.Doskonale wie co robi ale trzeba słuchać tego co mówi wtedy po operacji czy zabiegu szybko pacjent wraca do zdrowia.

Złoty człowiek. Świetny specjalista, który potrafi wszystko spokojnie pacjentowi wyjaśnić. Najlepszy lekarz jakiego widziałem.

Kompetentny,świetny specjalista,trafna diagnoza juz przy pierwszej wizycie,młody wiekiem z ogromna wiedzą.Polecam ponieważ po operacji alloplastyki stawu biodrowego po 10 dniach mogłabym chodzić już bez kul,jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.zawsze zainteresowany swoimi pacjentami,gorąco polecam!!! Moim zdaniem najlepszy!! Izabela Zakrzewska

Izabela Zakrzewska