lek. dent.

50,022864819,98289670 12 659 06 50
recepcja@klinikausmiechu.pl

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
19 opinii

W czwartek byłam na wyrwaniu zęba - a raczej dokończenia, bo dwóch poprzednich dentystów sobie nie poradziło - dawali mi tak znieczulenie, że nie działało i tak wyrywało, że zęba nie było a korzeń został, a p. Daniel Sadecki no cudotwórca bym rzekła - super sprawnie i bez bólu, do tego bardzo fajne podejście do pacjenta widac, że na studiach nie spał tylko pilnie się uczył i lubi to co robi. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim - Ci co się boją denstystów po wizycie u tego Pana zmienią zdanie :) 6 z plusem dla tego Pana i dziekuję - Dorota G.

Świetny lekarz. Oby takich więcej.Profesjonalnie podszedł do mojego przypadku.

Ząb usunięty w sposób perfekcyjny. Pomimo dużej dentofobii, absolutnie bez komplikacji i obaw. Lekarz godny polecenia!

Serdecznie polecam Pana doktora. Usuwałam u niego górną ósemkę i niepotrzebnie się bałam. Czułam tylko wbijanie znieczulenia a potem już kompletnie nic. Obyło się bez większego krwawienia, rana się goi, a bólu nie było nawet wtedy jak znieczulenie przestało działać. Pan doktor jest miły, uprzejmy i sympatyczny. Szczegółowo wszystko na początku wytłumaczył.

pełen profesjonalizm, zabieg wykonany szybko i bardzo sprawinie. z całą odpowiedzialnością polecam!

Byłam u tego Pana w Klinice Stomatologii. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Gdyby byli sami tacy lekarze już dawno zadbałabym o to by mój uśmiech jest zdrowy. Niestety musiałam usunąć 6 (!!!) korzeni. Pan doktor sprawił, że nie poczułam żadnego bólu, a jego uśmiech i podejście, że nie poczułam nawet stresu, choć przez doświadczenia z dzieciństwa i młodości unikam dentysty jak ognia! Myślałam, że rozpłaczę się ze szczęścia, że nie poczułam żadnego bólu. Dziękuje Panu, że przywrócił mi wiarę w ten zawód.. :)

Byłem u tego pana doktora w Centrum Zdrowego Uśmiechu. Polecam wszystkich wahającym się. Bardzo kompetentnie, bezboleśnie, wzbudzający zaufanie (choć wygląda bardzo młodo!). Po zrobieniu zdjęcia RTG obeszło się bez niepotrzebnego na szczęście zabiegu chirurgicznego. Do tego zadzwonili następnego dnia, by się upewnić, czy wszystko OK.

Pan doktor usuwał mi dolną ósemkę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego pracy! Miłe podejście i sprawne dzialanie. Ząb miał spore korzenie ale mimo wszystko obyło się bez cięcia i szwów. Cały zabieg był bezbolesny, po usunięciu też nie było żadnych problemów. Szczerze polecam! Nie wyobrażam sobie wyrywania zęba u kogokolwiek innego!

najlepszy stomatolog:) nawet nie poczułam kiedy straciłam ósemkę:) polecam wszystkim:)

Usuwał mi dwie niewyrznięte ósemki, pełen profesjonalizm, wszystko wytłumaczył i wzbudził takie zaufanie,że nie odważyłabym się zaufać innemu lekarzowi.Szczerze polecam.

Gdybym na takiego lekarza trafił kilkanaście lat temu, miałbym swoje zęby.

Super profesjonalista! Duża troska o komfort pacjenta.Polecam kazdemu! Usuwalem 8mki, bezproblemowo. Oby jak najwięcej takich lekarzy......

bardzo mily i uprzejmy,profesjonalista. polecam.

Polecam kazdemu! Przemily kontakt i pelen profesjonalizm. Usuwalem 8mki, bezbolesnie:)

Tacy lekarze to rzadkość w polskiej służbie zdrowia.

bardzo dobry lekarz. zdecydowanie polecam

Jestem zadowolony z udzielonej mi pomocy medycznej.

Profesjonalizm i miłe wspomnienia.

Usuwałam u doktora 4 ósemki, szybko, sprawnie, nic nie bolało, doktor ma super podejście do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny