lekarz Daniela Jodłowiec-Handschuh

Syn jest leczony bardzo odpowiedzialnie odkąd zmieniłam lekarza. Kiedy coś nas niepokoi, są robione wszystkie potrzebne badania. Antybiotyk jest przepisywany wtedy, kiedy jest konieczny. Pani doktor ma duże doświadczenie i swietne podejście do dziecka, ma bardzo dobry kontakt z moim 3 latkiem. Jest bardzo miła i wyrozumiała.

Niestety również nie polecam Pani doktor. Chyba chodzi o to, że w homeopatię trzeba wierzyć jak w magię, bo Pani nie potrafiła wyleczyć syna z przewlekłego kataru przez 5 tygodni, przypisując mu drogie, homeopatyczne leki (czyt. magiczne mikstury), a inny lekarz pediatra (nie homeopata dzięki Bogu) wyleczył syna w kilka dni... Ale jak ktoś lubi wydawać pieniądze na syrop z cebuli z naklejką drogiej firmy farmaceutycznej zamiast samemu zrobić w domu za 5zł, to polecam jak najbardziej.

Niestety również nie polecam Pani doktor.

Dzięki pani doktor moja córka o mało nie wylądowałaby z poważną chorobą w szpitalu. Leczenie nie to, leki nie te i rozpoznanie choroby a raczej w ogóle nie rozpoznanie też nie to. Całe szczęście, że inny lekarz w porę zareagował. Tylko po co dziecko musiało tyle wycierpieć!!?? Nie polecam!!!!!

Jest kompetentna,potrfi wytłumaczyć wszystko dokładnie,przedewszystkim nie przepisuje od razu antybiotyków tylko przepisuje dziecku leki mniej szkodliwe.Polecam