Daniela Mielcarek-Kuchta

Laryngolog

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
10 opinii

Nie polecam GBUROWATA człowiek ma lekką próchnice a ta go nie przyjmuje do szpitala chociaż jest wyznaczony termin przyjęcia i jeszcze człowiekowi mówi że w stanach się za zabiegi płaci to niech tam idzie leczyć i kasę zarabia !! Oraz wysyła do innego miasta do stomatologa (chyba znajomy prowadzi prywatny gabinet ) żeby usunąć zęby to mnie dopiero przyjmie . NIE POLECAM !!

Jestem zadowolony, poniewaz diagnoza byla prawidlowa, zabieg usuniecia polipow przebiegl bez komplikacji, pani doktor wyjasnila dokladnie zalecenia po zabiegu, polecam innym klinike i pania doktor,nalezy rowniez podkreslic mila opieke personelu sredniego.

Świetny lekarz! Potrafi poświęcić czas pacjentowi, wytłumaczyć wszystko i uspokoić. I co najważniejsze jak coś obieca to dotrzymuje słowa. Pani doktor usuwała u mnie 2 torbiele z zatoki szczękowej, włókniaka przegrody i prostowała przegrodę. Przed zabiegiem obiecała że nie będzie boleć i tak było! Polecam gorąco i życzę wszystkim żeby trafili na tak wspaniałego lekarza jak Pani Daniela.

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejma i ciepła w kontakcie z pacjentem. Polecam znajomym.

Polecam, lekarz z pasją. Pani zdoktor znalazła czas, aby wytłumaczyć w czym jest problem oraz znalazła czas aby pójść do innego lekarza i z nim skonsultować mój przypadek, w celu wyeliminowania postawienia błędnej diagnozy. polecam wszystkim Panią doktor

Pani Daniela jest profesjonalistką w swojej dziedzinie a jednocześnie jest bardzo ciepłą i ludzką osobą. Wzbudza zaufanie, daje poczucie pacjentowi, że jest szczególnym przypadkiem, nad którym się pochyla. Pani Daniela przeprowadziła mi zabieg usunięcia torbieli szczękowej i przegrody, walczyła też dzielnie z moim nadciśnieniem, daliśmy radę jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim !!!!

Lekarz jak kazdy inny.Sa lepsi bardziej serdeczni.

Wzór lekarza z najwyższej półki, liczy się tylko pacjent i jego zdrowie. Życzliwa, bardzo miła, fachowa i kompetentna. Bardzo pomogła mnie i synowi. Zdecydowanie polecam !!!

Super lekarz,bardzo życzliwa i miła ,kompetentna, fachowość w każdym calu, wzbudza zaufanie ,spokojna, polecam wszystkim

Fantastyczny lekarz. Wzbudza moje zaufanie jak mało kto. Miałam mieć wycinane migdały, to był trzeci lekarz, którego w tej sprawie odwiedzałam, ponieważ wcześniejszym nie ufałam. Mogę spokojnie powiedzieć, że bardzo mi pomogła, uspokoiła, wytłumaczyła wszystko, a faktycznie usunięcie migdałów przyniosło pozytywne rezultaty. Szczerze polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny