dr n. med.Daniela Mielcarek-Kuchta

Laryngolog

Gdzie przyjmuję

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
10 opinii

• 1

Nie polecam GBUROWATA człowiek ma lekką próchnice a ta go nie przyjmuje do szpitala chociaż jest wyznaczony termin przyjęcia i jeszcze człowiekowi mówi że w stanach się za zabiegi płaci to niech tam idzie leczyć i kasę zarabia !! Oraz wysyła do innego miasta do stomatologa (chyba znajomy prowadzi prywatny gabinet ) żeby usunąć zęby to mnie dopiero przyjmie . NIE POLECAM !!

• 5

Jestem zadowolony, poniewaz diagnoza byla prawidlowa, zabieg usuniecia polipow przebiegl bez komplikacji, pani doktor wyjasnila dokladnie zalecenia po zabiegu, polecam innym klinike i pania doktor,nalezy rowniez podkreslic mila opieke personelu sredniego.

• 5

Świetny lekarz! Potrafi poświęcić czas pacjentowi, wytłumaczyć wszystko i uspokoić. I co najważniejsze jak coś obieca to dotrzymuje słowa. Pani doktor usuwała u mnie 2 torbiele z zatoki szczękowej, włókniaka przegrody i prostowała przegrodę. Przed zabiegiem obiecała że nie będzie boleć i tak było! Polecam gorąco i życzę wszystkim żeby trafili na tak wspaniałego lekarza jak Pani Daniela.

• 5

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejma i ciepła w kontakcie z pacjentem. Polecam znajomym.

• 5

Polecam, lekarz z pasją. Pani zdoktor znalazła czas, aby wytłumaczyć w czym jest problem oraz znalazła czas aby pójść do innego lekarza i z nim skonsultować mój przypadek, w celu wyeliminowania postawienia błędnej diagnozy. polecam wszystkim Panią doktor

• 5

Pani Daniela jest profesjonalistką w swojej dziedzinie a jednocześnie jest bardzo ciepłą i ludzką osobą. Wzbudza zaufanie, daje poczucie pacjentowi, że jest szczególnym przypadkiem, nad którym się pochyla. Pani Daniela przeprowadziła mi zabieg usunięcia torbieli szczękowej i przegrody, walczyła też dzielnie z moim nadciśnieniem, daliśmy radę jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim !!!!

• 3
  • 2

Lekarz jak kazdy inny.Sa lepsi bardziej serdeczni.

• 5

Wzór lekarza z najwyższej półki, liczy się tylko pacjent i jego zdrowie. Życzliwa, bardzo miła, fachowa i kompetentna. Bardzo pomogła mnie i synowi. Zdecydowanie polecam !!!

• 1

Super lekarz,bardzo życzliwa i miła ,kompetentna, fachowość w każdym calu, wzbudza zaufanie ,spokojna, polecam wszystkim

• 5

Fantastyczny lekarz. Wzbudza moje zaufanie jak mało kto. Miałam mieć wycinane migdały, to był trzeci lekarz, którego w tej sprawie odwiedzałam, ponieważ wcześniejszym nie ufałam. Mogę spokojnie powiedzieć, że bardzo mi pomogła, uspokoiła, wytłumaczyła wszystko, a faktycznie usunięcie migdałów przyniosło pozytywne rezultaty. Szczerze polecam!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat