dr n. med.

Daniela Mielcarek-Kuchta

Laryngolog

Gdzie przyjmuję
Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4/5
Kompleksowość podejścia
3.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.8/5
Ilość poświęconego czasu
3.8/5
Uprzejmość
4.1/5
Godny polecenia
3.9/5
Średnia:
3.95
10 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Nie polecam GBUROWATA człowiek ma lekką próchnice a ta go nie przyjmuje do szpitala chociaż jest wyznaczony termin przyjęcia i jeszcze człowiekowi mówi że w stanach się za zabiegi płaci to niech tam idzie leczyć i kasę zarabia !! Oraz wysyła do innego miasta do stomatologa (chyba znajomy prowadzi prywatny gabinet ) żeby usunąć zęby to mnie dopiero przyjmie . NIE POLECAM !!

5,0/5

Jestem zadowolony, poniewaz diagnoza byla prawidlowa, zabieg usuniecia polipow przebiegl bez komplikacji, pani doktor wyjasnila dokladnie zalecenia po zabiegu, polecam innym klinike i pania doktor,nalezy rowniez podkreslic mila opieke personelu sredniego.

5,0/5

Świetny lekarz! Potrafi poświęcić czas pacjentowi, wytłumaczyć wszystko i uspokoić. I co najważniejsze jak coś obieca to dotrzymuje słowa. Pani doktor usuwała u mnie 2 torbiele z zatoki szczękowej, włókniaka przegrody i prostowała przegrodę. Przed zabiegiem obiecała że nie będzie boleć i tak było! Polecam gorąco i życzę wszystkim żeby trafili na tak wspaniałego lekarza jak Pani Daniela.

5,0/5

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejma i ciepła w kontakcie z pacjentem. Polecam znajomym.

5,0/5

Polecam, lekarz z pasją. Pani zdoktor znalazła czas, aby wytłumaczyć w czym jest problem oraz znalazła czas aby pójść do innego lekarza i z nim skonsultować mój przypadek, w celu wyeliminowania postawienia błędnej diagnozy. polecam wszystkim Panią doktor

4,7/5

Pani Daniela jest profesjonalistką w swojej dziedzinie a jednocześnie jest bardzo ciepłą i ludzką osobą. Wzbudza zaufanie, daje poczucie pacjentowi, że jest szczególnym przypadkiem, nad którym się pochyla. Pani Daniela przeprowadziła mi zabieg usunięcia torbieli szczękowej i przegrody, walczyła też dzielnie z moim nadciśnieniem, daliśmy radę jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim !!!!

2,5/5

Lekarz jak kazdy inny.Sa lepsi bardziej serdeczni.

5,0/5

Wzór lekarza z najwyższej półki, liczy się tylko pacjent i jego zdrowie. Życzliwa, bardzo miła, fachowa i kompetentna. Bardzo pomogła mnie i synowi. Zdecydowanie polecam !!!

1,0/5

Super lekarz,bardzo życzliwa i miła ,kompetentna, fachowość w każdym calu, wzbudza zaufanie ,spokojna, polecam wszystkim

5,0/5

Fantastyczny lekarz. Wzbudza moje zaufanie jak mało kto. Miałam mieć wycinane migdały, to był trzeci lekarz, którego w tej sprawie odwiedzałam, ponieważ wcześniejszym nie ufałam. Mogę spokojnie powiedzieć, że bardzo mi pomogła, uspokoiła, wytłumaczyła wszystko, a faktycznie usunięcie migdałów przyniosło pozytywne rezultaty. Szczerze polecam!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat