dr n. med. Daniela Mielcarek-Kuchta

3,9
3,9

Piotr

02.03.2014

Nie polecam GBUROWATA człowiek ma lekką próchnice a ta go nie przyjmuje do szpitala chociaż jest wyznaczony termin przyjęcia i jeszcze człowiekowi mówi że w stanach się za zabiegi płaci to niech tam idzie leczyć i kasę zarabia !! Oraz wysyła do innego miasta do stomatologa (chyba znajomy prowadzi prywatny gabinet ) żeby usunąć zęby to mnie dopiero przyjmie .

NIE POLECAM !!

25.12.2012

Jestem zadowolony, poniewaz diagnoza byla prawidlowa, zabieg usuniecia polipow przebiegl bez komplikacji, pani doktor wyjasnila dokladnie zalecenia po zabiegu, polecam innym klinike i pania doktor,nalezy rowniez podkreslic mila opieke personelu sredniego.

27.06.2012

Świetny lekarz! Potrafi poświęcić czas pacjentowi, wytłumaczyć wszystko i uspokoić. I co najważniejsze jak coś obieca to dotrzymuje słowa. Pani doktor usuwała u mnie 2 torbiele z zatoki szczękowej, włókniaka przegrody i prostowała przegrodę. Przed zabiegiem obiecała że nie będzie boleć i tak było! Polecam ...

Polecam gorąco i życzę wszystkim żeby trafili na tak wspaniałego lekarza jak Pani Daniela.

15.12.2011

Bardzo kompetentny lekarz,uprzejma i ciepła w kontakcie z pacjentem. Polecam znajomym.

15.12.2011

Polecam, lekarz z pasją. Pani zdoktor znalazła czas, aby wytłumaczyć w czym jest problem oraz znalazła czas aby pójść do innego lekarza i z nim skonsultować mój przypadek, w celu wyeliminowania postawienia błędnej diagnozy. polecam wszystkim Panią doktor

polecam wszystkim Panią doktor

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24