Daniela Mikołajczak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
7 opinii

Mój synuś ma prawie 20 lat, ale pamiętam Panią doktor. Pamiętam, że spokojnie zawsze podchodziła, pomogła i zawsze umiała rozmaiwać, nigdy nie dawała do zrozumienia, że ona tu rządzi. Widzę, że mimo lat jest taka sama, to naprawdę świetnie. No i teraz jak tu porównać panią Tomczak... tylko, że pani doktor Daniela... to zwykły lekarz... a właśnie... ona... powinna być odrynatorem oddziału dziecięcego...a nie ta franca. To jest osoba, która wysłucha... pocieszy, i takich osób potrzeba. Czy na oddziale dziecięcym nadal pracują pielęgniarki su....i????? Bo jak ja byłam z maleńkim synkiem to ich zachowanie wredota nie ustępowało pani ordynator... no cóż, nic się nie zmieniło, przykład idzie z góry. Czas mija i nic się nie zmienia!!!!

Pani Doktor jest prawdziwym aniołem, ma świetne podejście do dzieci i pacjentów, polecam wszystkim wizytę.

Bardzo dobry pediatra. Nie znam innego lekarza, który poświęcałby dla pacjenta tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba- a Pani Doktor tak postępuje, i to w publicznej służbie zdrowia!!Uważam, że jest wyjątkowa. Poza tym jeśli sie tego od niej oczekuje -wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i co ważne u pediatry: słucha tego co mają do powiedzenia rodzice-bo przecież to oni najdokładniej wiedzą co sie dzieje z dzieckiem-tyle tylko że potrzebuja diagnozy i leczenia. U tego lekarza nie czujesz się jak kolejny numerek tylko jak człowiek i równorzędny partner.poza tym zawsze podczas wizyty mam poczucie, że tej lekarce zależy tak samo jak mi żeby pomóc w chorobie. niższa ocena za spełnienie oczekiwań dlatego,że w moim przypadku problem jednak nawraca.Tyle, że żaden inny lekarz jak dotąd też nic na to lepszego nie poradził

Wspaniała oddana Pani doktor.Potrafi słuchać,współczuć.Poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicami i osłuchanie maluszka,dzieci podczas wizyty sa spokojne.Niasamowite podejście i powołanie jako lekarz.Polecam wszystkim mamom.Pracowałam z Panią doktor jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym,wiele się od Niej nauczyłam dzięki jej osobistym wskazówkom.Dziękuję Pani za wszystko

Bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta,cenne kompetencje i dostępność.

bardzo miła,kompetentna osoba,poświęca dużo czasu na osłuchanie maluszka,polecam

Znam panią Doktor już od kilku lat.Leczy dwójkę moich dzieci. Jestem bardzo zadowolona z efektów.Szkoda tylko ,że nie pracuje już na oddziale śremskiego szpitala,bo była dużą podporą dla matek chorych maluchów!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny