lekarzDaniela Mikołajczak

Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.8512345
7 opinii

• 5

Mój synuś ma prawie 20 lat, ale pamiętam Panią doktor. Pamiętam, że spokojnie zawsze podchodziła, pomogła i zawsze umiała rozmaiwać, nigdy nie dawała do zrozumienia, że ona tu rządzi. Widzę, że mimo lat jest taka sama, to naprawdę świetnie. No i teraz jak tu porównać panią Tomczak... tylko, że pani doktor Daniela... to zwykły lekarz... a właśnie... ona... powinna być odrynatorem oddziału dziecięcego...a nie ta franca. To jest osoba, która wysłucha... pocieszy, i takich osób potrzeba. Czy na oddziale dziecięcym nadal pracują pielęgniarki su....i????? Bo jak ja byłam z maleńkim synkiem to ich zachowanie wredota nie ustępowało pani ordynator... no cóż, nic się nie zmieniło, przykład idzie z góry. Czas mija i nic się nie zmienia!!!!

• 5

Pani Doktor jest prawdziwym aniołem, ma świetne podejście do dzieci i pacjentów, polecam wszystkim wizytę.

• 5

Bardzo dobry pediatra. Nie znam innego lekarza, który poświęcałby dla pacjenta tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba- a Pani Doktor tak postępuje, i to w publicznej służbie zdrowia!!Uważam, że jest wyjątkowa. Poza tym jeśli sie tego od niej oczekuje -wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie i co ważne u pediatry: słucha tego co mają do powiedzenia rodzice-bo przecież to oni najdokładniej wiedzą co sie dzieje z dzieckiem-tyle tylko że potrzebuja diagnozy i leczenia. U tego lekarza nie czujesz się jak kolejny numerek tylko jak człowiek i równorzędny partner.poza tym zawsze podczas wizyty mam poczucie, że tej lekarce zależy tak samo jak mi żeby pomóc w chorobie. niższa ocena za spełnienie oczekiwań dlatego,że w moim przypadku problem jednak nawraca.Tyle, że żaden inny lekarz jak dotąd też nic na to lepszego nie poradził

• 5

Wspaniała oddana Pani doktor.Potrafi słuchać,współczuć.Poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicami i osłuchanie maluszka,dzieci podczas wizyty sa spokojne.Niasamowite podejście i powołanie jako lekarz.Polecam wszystkim mamom.Pracowałam z Panią doktor jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym,wiele się od Niej nauczyłam dzięki jej osobistym wskazówkom.Dziękuję Pani za wszystko

• 3
  • 4

Bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta,cenne kompetencje i dostępność.

• 5

bardzo miła,kompetentna osoba,poświęca dużo czasu na osłuchanie maluszka,polecam

• 5

Znam panią Doktor już od kilku lat.Leczy dwójkę moich dzieci. Jestem bardzo zadowolona z efektów.Szkoda tylko ,że nie pracuje już na oddziale śremskiego szpitala,bo była dużą podporą dla matek chorych maluchów!

Gdzie przyjmuję

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat