lekarz Danuta Białka

Udalem sie z bolem zeba do pani D.Bialki do przychodni. Uprzejmosc tej pani nie zna granic-zostalem wyrzucony i drzwi przed twarza zamknieto mi z hukiem. Na szczescie znalazlem lekarza z powolania i sie mna zajal .Pani Danuty Bialki nie polecam.

Mam bardzo mieszane odczucia. Pierwsza wizyta - kontrola stanu uzębienia, uzupełnienie ubytku - była bardzo poprawna, natomiast uzupełnienie trzymało się tylko ok. 3 miesiące. Po umówieniu się na kolejną wizytę miałam poprawioną plombę - trzymała się równie krótko. Kolejna wizyta - tym razem silne wiercenie (nie obyło się bez bólu) i założona mało estetyczna ciemna plomba. Nie zaproponowano mi żadnego znieczulenia, jak się wzdrygnęłam z bólu pani dr kazała mi się "nie spinać"... Po tej wizycie minął ok. rok i coś się znowu zaczyna dziać z tą plombą... Zastanawiam się czy iść tam ponownie, czy winne są wizyty na NFZ...

Dentysta godny polecenia, leczę się u tej pani od lat, wszystkie plomby się trzymają. Ani myślę zmieniać dentysty.

Zaczęło się w lipcu od wizyty publicznej, podczas której w ciągu kilku minut Pani doktor poradziła sibie z moją górną trójką. Zachęcony podejściem lekarza, od razu umówiłem się na leczenie sąsiedniej czwóreczki. Tu było już gorzej, bo w grę wchodziło leczenie kanałowe. Trzy płatne wizyty i ząbek zrobiony. Z uśmiechem, bez bólu. Ale co z tego, że kanały zabezpieczone jak w październiku czwóreczka się rozsypała. Kilka dni temu, po prostu odpadła cała trójka. Cóż.. mimo wszystko, moje zaufanie prysło..

Pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta,wykonuje swoją pracę profesjonalnie.Godna polecenia innym pacjentom.

Godna polecenia. Plomby trzymają się po dziś dzień - nic się nie dzieje. Wcześniej chodziłam prywatnie do innych dentystów płaciłam duże pieniądze i plomby wypadały. POLECAM!!!!!!!!