lekarz Danuta Dębska-Jaroszewicz

Ginekolog

Opinii12

15.12.2011

Miła, uprzejma, proponuje z własnej inicjatywy dodatkowe badania. Poświęca pacjentom dużo czasu- z tego powodu często godziny umówionych wizyt przesuwają się i trzeba nieco dłużej poczekać, ale to moim zdaniem właściwe podejście.

18.09.2011

Po długoletnich poszukiwaniach i dwuch ciążach(każda prowadzona przez innego ginekologa położnika)ktoś polecił mi panią doktor,byłam sceptycznie nastawiona ponieważ słyszałam rózne opinie o lekarzach kobietach(ginekologach)ale zmieniłam lekarz i poszłam na pierwszą wizytę,kobiety i jestem w szoku pierwsz lekarz który zbadał równierz piersi,od tamtej pory mineło 8 lat,a ja w końcu zaprzestałam poszukiwań bo natrafiłam na lekarza który jest lekarzem z powołania,zawsze pogodna potrafi wyjaśnić wszystko o co pytam.Takich lekarzy niestety nie mamy zbyt wielu

21.03.2011

Dr,Dębska jest lekarzem ginekologiem ,którą z czystym sumieniem poleciłabym swoim znajomym:)Takich lekarzy jak ona jest już coraz mniej,a szkoda:(

14.03.2011

Polecam gorąco p. Dębską - Jaroszewicz. Jestem jej pacjentką już 7 lat. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Od samych drzwi wita nas uśmiechnięta lekarka, z którą można porozmawiać o wszystkim, nie tylko o tematach ginekologicznych. Bardzo kompetentna lekarka, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Została mi polecona przez koleżankę oraz siostrę, które prowadziły u niej również swoje ciąże. Teraz p. Dębska - Jaroszewicz prowadzi również moją ciążę. Pacjentkom poświęca bardzo dużo czasu, szczególnie ciężarnym (wizyta "ciężarówki" trwa około 30 min., zwykła wizyta około 15).Wykonuje wszystkie badania, sama wykonuje usg na miejscu. O tym, że jest bardzo dobrym lekarzem może świadczyć również tablica pełna zdjęć "jej dzieci", czyli tych, których ciążę prowadziła :) Pani położna z rejestracji bywa niemiła, choć od jakiegoś czasu widać u niej zmiany w nastawieniu :) Mimo tego nie zmieniłabym jej na innego lekarza.

Anjaz awz3

31.01.2011

Pani dok.Danuta DĘBSKA to lekarz z powołania.Mam troje dzieci i po złym prowadzeniu pierwszej ciąży,dwie ostatnie prowadzone przez p.DANUTĘ były pozytywną odmianą.Szacunek dla pacjentki i profesjonalizm to główne cechy p.doktor.Jedyny minus to pani z recepcji,która potrafi zepsuć nastrój przed wizytą i szybki termin wizyty.Ania(mama Weroniki,Frania i Filipka)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

PIOTRA SKARGI
ISPL Piotr Pychtin
Krzywoustego 54/15

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

gabinet