lekarzDanuta Dębska-Jaroszewicz

Szczecin
53,427658114,55474930 91 488 14 53

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
12 opinii

• 5

Miła, uprzejma, proponuje z własnej inicjatywy dodatkowe badania. Poświęca pacjentom dużo czasu- z tego powodu często godziny umówionych wizyt przesuwają się i trzeba nieco dłużej poczekać, ale to moim zdaniem właściwe podejście.

• 5

Po długoletnich poszukiwaniach i dwuch ciążach(każda prowadzona przez innego ginekologa położnika)ktoś polecił mi panią doktor,byłam sceptycznie nastawiona ponieważ słyszałam rózne opinie o lekarzach kobietach(ginekologach)ale zmieniłam lekarz i poszłam na pierwszą wizytę,kobiety i jestem w szoku pierwsz lekarz który zbadał równierz piersi,od tamtej pory mineło 8 lat,a ja w końcu zaprzestałam poszukiwań bo natrafiłam na lekarza który jest lekarzem z powołania,zawsze pogodna potrafi wyjaśnić wszystko o co pytam.Takich lekarzy niestety nie mamy zbyt wielu

• 5

Dr,Dębska jest lekarzem ginekologiem ,którą z czystym sumieniem poleciłabym swoim znajomym:)Takich lekarzy jak ona jest już coraz mniej,a szkoda:(

• 5

Polecam gorąco p. Dębską - Jaroszewicz. Jestem jej pacjentką już 7 lat. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Od samych drzwi wita nas uśmiechnięta lekarka, z którą można porozmawiać o wszystkim, nie tylko o tematach ginekologicznych. Bardzo kompetentna lekarka, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Została mi polecona przez koleżankę oraz siostrę, które prowadziły u niej również swoje ciąże. Teraz p. Dębska - Jaroszewicz prowadzi również moją ciążę. Pacjentkom poświęca bardzo dużo czasu, szczególnie ciężarnym (wizyta "ciężarówki" trwa około 30 min., zwykła wizyta około 15).Wykonuje wszystkie badania, sama wykonuje usg na miejscu. O tym, że jest bardzo dobrym lekarzem może świadczyć również tablica pełna zdjęć "jej dzieci", czyli tych, których ciążę prowadziła :) Pani położna z rejestracji bywa niemiła, choć od jakiegoś czasu widać u niej zmiany w nastawieniu :) Mimo tego nie zmieniłabym jej na innego lekarza.

• 5

Pani dok.Danuta DĘBSKA to lekarz z powołania.Mam troje dzieci i po złym prowadzeniu pierwszej ciąży,dwie ostatnie prowadzone przez p.DANUTĘ były pozytywną odmianą.Szacunek dla pacjentki i profesjonalizm to główne cechy p.doktor.Jedyny minus to pani z recepcji,która potrafi zepsuć nastrój przed wizytą i szybki termin wizyty.Ania(mama Weroniki,Frania i Filipka)

• 5

Miła, kompetentna. Polecam młodym dziewczyną, które czeka pierwsza wizyta u ginekologa. Wizyta u niej nie wiąże się ze stresem. Jedynym minusem jest gburowata Pani z recepcji !!

• 5

Bardzo polecam ta pania:) bardzo miła,konkretna:)

• 5

Jeśli chodzi o Panią doktor to jestem b.zadowolona i z całą pewnością gdyby nie profesjonalizm, ciepło i zainteresowanie pacjentką ze strony Pani doktor zrezygnowałabym z tej "usługi" ponieważ pani, która pracuje w rejestracji jest nieprzyjemna, podnosi głos na pacjentki, nieuprzejma, sprawia wrażenie, że robi nam łaskę. Dobrze byłoby gdyby stamtąd "WYLECIAŁA". Osiem lat tam się leczę i mam po dziurki w nosie takiego traktowania mnie.

• 3
  • 1

pani danuta była najgorszym ginekologiem jakiego odwiedzilam

• 5

Świetna lekarka! Polecam każdej z Pań, która szuka kompetentnego lekarza u którego nie będzie się czuć skrępowana. Pani doktor wzbudza ogromne zaufanie. Można się Jej o wszystko zapytać. To lekarz który przezde wszystkim dba o pacjenta - a nie o własna kieszeń!Jestem jej pacjentką od 5 lat!

• 5

Bardzo kompetentna osoba... przede wszystkim poswieca pacjentce odpowiednia ilosc czasu - polecam

• 5

Bardzo dobra lekarka. Będąc na wizycie nie czujesz sie skrępowana ani zawsydzona. Jest moim lekarem już od 6 lat i nie wyobrazam sobie kogos innego. Służy pomocą nie tylko w sprawach ginekologicznych. Podchodzi do pacjenta indywidualnie. Dobry specjalista. Zdecydowanie polecam. Napew wizyty prywatne nie sa drogie. Polecam

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat