Danuta Fazan

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
19 opinii

cóż..z pojęciem "szacunku" do pacjenta ta Pani ma niewiele wspólnego.. prywatna wizyta w cenie 100 zł gwarantuje najpierw oczekiwanie na Panią doktor ok. 45 minut przed gabinetem, później siedzenie w ciemnej dziurze w temperaturze 14 st. C, i na koniec jakieś 15 minutowe odwalenie wizyty z diagnozą - "jesteś młoda ładna, znajdź sobie chłopaka". Pełna profeska! Jednym słowem - jeśli masz poniżej 50 roku życia, nie jesteś po próbach samobójczych, w trakcie wizyty umiesz dopasować się do debilnego tonu rozmowy Pani doktor, skorzystaj z pomocy kogoś kto będzie chciał Ci pomóc

Bardzo dobry psychiatra. Czekając na wizytę do tej pani zauważyłam, że z ch..ami rozmawia na ich poziomie a z normalnymi ludźmi na odpowiednim - tak być powinno. Polecam - mnie bardzo pomogła i bedę jej za to wdzięczna. Po prostu lekarz nie dla idiotów tylko rzeczywiście chorych ludzi...

Ta "Pani może jest miła za pieniążki,nie polecam nikomu,poniża i upokarza pacjentów,traktuje ich jak rzeczy nie jak chorych ludzi, moim zdaniem powinna się sama położyć na oddziale bardzo jej jest to potrzebne, może ktoś by się zainteresował tym oddziałem w Czeladzi

Super babka ! Dobry lekarz.Warunki pobytu na oddziale byly bardzo dobre

Zdecydowanie nie polecam pobytu na oddziale tej Pani, jest brudno nie ma zajęć terapeutycznych prócz gier w chińczyka czy podobnych. Pacjent dostaje tabsy i na tym polega leczenie.

Czy chodzi o pana Adama? mam na myśli pana Adama Wołoszyna...

Gdyby jeszcze na oddziale bywała trzeźwa może byłaby normalnym lekarzem

Mając członka rodziny w szpitalu psychiatrycznym w Czeladzi, gdzie ordynatorem jest dr Fazan, odradzam oddanie osoby do leczenia w/w szpitalu. Ogólna opieka nad pacjentem jest żenująca oraz niekompetentna. Bardzo żałuję, że członek naszej rodziny musiał tam przebywać. Podczas karmienia zachłysnął się i teraz jest poprostu rośliną! A ponadto to nie pierwsza taka sytuacja!! Obawiam się, że był karmiony na leżąco w pasach;( Nawet nie miał możliwości ratunku.

Lekarz antypatyczny, beszczelny, zarozumiały. Traktuje pacjenta z góry. Jest zdziwaczałą, starszą kobietą.

pani Fazan potrafi powiedzieć, że nie wie co jest pacjentowi a o diagnozie potrafi powiedzieć "proszę poczytać sobie w internecie". W czasie obchodu lekarskiego (jest ordynatorem oddziału w czeladzi) plotkuje i głośno wypowiada sie na tematy osobiste pacjentów i jego rodziny. Udziela informacji o stanie pacjenta osobom nieuprawnionym.

Lekarz-a człowiek,ostatnio rzadko spotykane połączenie.Bezpośrednia,życzliwa,NORMALNA,podczas wizyty nie odczuwa się dystansu,nie traktuje pacjenta z góry.Pomocna,konkretna,spokojnie odpowiada na wszystkie pytania,wyjaśnia wszystkie wątpliwości.Warto.

Bardzo zyczliwa, kompetentna a jednocześnie nie stwarzająca nadmiernego dystansu z racji pełnionej funkcji.Osobowość szefa przekłada się na postępowanie personelu. Polecam oddział psychiatryczny szpitala w Czeladzi!

Zdecydowanie polecam! świetny specjalista, podejście do choroby pacjenta "życiowe". Bardzo duża wiedza merytoryczna, niesamowita inteligencja. Po prostu pomocny Człowiek...

TO Pani plotkarka a nie lekarz, zapytana w Sadzie o stopień uzaleznienia od alkoholu pacjenta którego leczyła mówi, ze nie pamięta terminologii a nie ma książki więc nie okresli jak jej pacjent jest chory

Bardzo dobry lekarz. Osoba niezwykle zyczliwa dla rodziny i pacjenta, a przy tym swietny fachowiec. Goraco polecam wlasciwa osoba, na wlasciwym mejscu.

Najlepszy specjalista na Śląsku. Po wielu wizytach u innych psychiatrów po raz pierwszy spotkałam się z taką osobowością. Wspaniałe podejście do pacjenta. A co najważniejsze WYBITNY PSYCHIATRA. Polecam bez wahania

Bardzo miła osoba,bardzo dobry kontakt z rodziną chorej osoby,myślę że odpowiednia osoba na tym stanowisku, byliśmy pod wielkim wrażeniem rozmowy z Panią ordynator na temat naszej chorej mamy.Bardzo Pani dziękujemy za pomoc w leczeniu.

Nasza kochana Pani ORDYNATOR!!!!!!Ma do pacienta dużo cierpliwości oraz spokoju.

Bardzo kompetentny lekarz, ma podjeście do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny