lekarz Danuta Głąb-Hubert

Lekarz rodzinny

2,7

NIE POLECAM . UPRZEJMOŚĆ PANI DOKTOR NIESTETY NIE IDZIE W PARZE Z KOMPLEKSOWYM PODEJŚCIEM. BĘDĘ SZCZĘŚLIWA GDY TAKICH LEKARZY BĘDZIE JAK NAJMNIEJ . PANI DOKTOR JEST PEWNIE JASNOWIDZEM , WYPISAŁA LEK BEZ JAKIEGOKOLWIEK BADANIA .

Zdecydowanie nie polecam. Pani Danuta Głąb Hubert jest przede wszystkim bardzo nieuprzejma. Robi pacjentowi kazanie o kosztach jeżeli pacjent poprosi o badanie np krwi. Nie udziela kompetentnych informacji na temat stanu zdrowia.

Zdecydowanie nie polecam, juz samo to o niej swiadczy ile ma pacjentow. Jesli w przychodni jest inny lekarz w tym samym czasie to do niego jest kolejka i trzeba czekac, a pani głąb siedzi bezczynnie bo nikt do niej isc nie chce. A jak ma wypisac L4 to robi taka łaskę jakby to bylo placone potem z jej kieszeni. Nie polecam, omijac szerokik łukiem

brak kompetencji, popełnia błędy, myli się przy wypełnianiu recept

brak kompetencji, popełnia błędy, myli się przy wypełnianiu recept

Lekarka dokładna,wnikliwie oceniająca stan pacjenta, kompetentna, dobrze tłumaczy i właściwie podchodzi do problemu.

super lekarz wyrozumiały kpmunikatywny serdeczny miły w rozmowie

super lekarz wyrozumiały kpmunikatywny serdeczny miły w rozmowie

Lekarka bez tytułów, ale z ogromnym doświadczeniem zgromadzonym przez lata pracy. Wnikliwa, dokładna, dobrze poinformowana w kwestii leczenia nie będącego w jej gestii (leczenia specjalistycznego). Dobrze pokieruje pacjentem i skoordynuje leczenie u innych specjalistów. Tylko ostatnio, jakby przemęczona...

Tylko ostatnio, jakby przemęczona...