lekarz Danuta Gutowska

Jestem ogromnie wdzięczna Pani dr GUTOWSKIEJ i całemu zespołowi oddziału pediatrycznego w Malborku. Córce zrobiono w szpitalu badania takie jakie szpital mógł. Niestety przed pojawieniem się tutaj przepisywano córce leki na podstawie objawów nie kierując na żadne badania. Nie mówiąc już ze z oddziału pediatrycznego w elblagu w ciągu 3 dni odesłano nas dwukrotnie z inf ze dzieci z taka choroba tu nie leczą! I po prostu nie zrobili NIC! W Malborku zrobiono badania krwi moczu kalu wymazy USG itd. I jestem naprawdę wdzięczenia ogromnie bo w sytuacji nagłej i ciężkiej choroby i dziecka to naprawdę bardzo dużo. Nie oczekiwałam cudów a jedynie tego co lekarze mogą zaoferować choremu dziecku! Dziękuje ogromnie !!

Pamiętam Panią Gutowską z przed wielu wielu lat.Jest lekarzem kompetentnym i w mojej ocenie oddanym dzieciom

Pani doktor pracuje w super zespole. Zawsze gdy musiałam znaleźć się na oddziale z dzieckiem podchodziła do nas z pełną powagą i zaangażowaniem. W sytuacjach niejasnych powtarza badania lub nawet kieruje do bardziej specjalistycznych oddziałów. Ja zawsze mieszkałam z moimi dziećmi na oddziale i zawsze był to pobyt spokojny i czułam się bardzo bezpiecznie mimo, że zawsze przychodziliśmy z bardzo trudnymi przypadkami choroby.

Ta Pani jest osobą na właściwym miejscu , rzadko się spotyka tak miłą i sympatyczną doktor ,która widać że pracuje w swoim zawodzie i lubi to robić fantastycznie opiekowała się moim synkiem w szpitalu jak również zdiagnozowała chorobę dziecka od razu i zleciła komplet badań gdzie po dwóch dniach było już dobrze.Jest jak najbardziej godna polecenia swoje dziecko zamierzam leczyć u Niej nie zaprowadzę go już do innego lekarza gdzie źle wyleczona choroba doprowadziła do tego ,że wylądowaliśmy w szpitalu czasami mam wrażenie ,że lekarze nie mają zielonego pojęcia o chorobie i o tym co przepisać .Ale ta Pani na pewno wie jak leczyć .Serdecznie Dziękuje jest mało takich lekarzy POLECAM

Polecam doktor Gutowską. Co prawda wizyta nie należy do najtańszych, ale za każdym razem trafnie stawiała diagnozę oraz dobierała lekarstwa. W przychodni publicznej (również na pogotowiu) musiałam kilka razy zmieniać leki, bo były źle dobrane i choroba nie ustępowała. Doktor jest bardzo miła, jasno tłumaczy leczenie choroby oraz w jaki sposób podawać lekarstwa.

MASAKRA!!!! RODZICE NIE LECZCIE SWOICH DZIECI U TEJ PANI DOKTOR!!! NIE POTRAFI POSTAWIĆ ODPOWIEDNIEJ DIAGNOZY!!! ŹLE ZDIAGNOZOWAŁA MOJĄ CÓRKĘ DZIĘKI CZEMU MOŻE MIEĆ KOMPLIKACJE ZDROWOTNE!! NIE WIEM JAKIM CUDEM TA PANI DOKTOR MOZE BYC ORDYNATOREM ODZIAŁU DZIECIECEGO!!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!! I NIE CHODZI O TO, ŻE SWOIM LECZENIEM NIE POMOGŁA A WRĘCZ PRZECIWNIE ZASZKODZIŁA!!!

Zdecydowanie nie polecam. Moje dziecko leżało w szpitalu i pani doktor nie miała pomysłu na leczenie. Wypisala do domu , a dziecko po 2 dniach znowu trafilo do szpitala. Na szczęscie do innego. NIE POLECAM.

Bardzo dobra, kompetentna Pani doktor. Ma podejście do dzieci. Zna się na chorobach dziecięcych.

Owszem ta pani jest uprzejma, ale nie zawsze potrafi postawić dobra diagnozę. Jak podejrzewa jakąś chorobę nie bierze innych chorób. Jak jej podejrzenia się nie potwierdzają zostawia pacjenta i jego rodziców samego sobie. raczej bym tego lekarza nie polecal.

szybko, sprawnie i zawsze trafnie. polecam.

szybko, sprawnie i zawsze trafnie. polecam.