lekarz Danuta Hadryś

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Błędnie postawiona diagnoza czego konsekwencją jest branie tabletek przez pół roku. Uważam że stwierdzając u dziecka padaczkę, które nie ma napadów a wyłącznie kierując się jednorazowym badaniem jest niekompetentne

Zupełnie nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy. Pani doktor nie potrafiła nawet zapamiętać wagi i wieku syna. Okazało się, że jej diagnoza jest zupełnie błędna.

Byłam niedawno z dzieckiem u pani Hadryś. Córka ma wzmożone napięcie mięśniowe czego dowiedziałam się od pani Hadryś. Pani Hadryś pokazała jak mam nosić córeczkę. Zaprezentowała, że maluch ma być oparty o moją klatkę a ja mam go jedną ręką podtrzymywać na jego klatce piersiowej a drugą ręką podtrzymywać pupę. Po kilku dniach córka stała się jeszcze bardziej rozdrażniona i poszliśmy do fizjoterapeuty, który stwierdził że w żadnym wypadku nie możemy tak dziecka nosić i zaprezentował jak mamy się nim opiekować i widzę ogromną poprawę. Wątpię w kompetencje pani Hadryś. ...

Wątpię w kompetencje pani Hadryś. Jest bardzo uprzejmą kobietą ale chyba nie do końca wie o czym mówi. Koszt wizyty 250 zł. Będziemy szukać nowego pediatry.

Nie polecam! Błędnie postawiona diagnoza, przez co leki również błędnie dobrane. Kompletny brak kompetencji neurologicznych.

Nasz syn jest pod opieka pani doktor od 6 lat .Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej kompetencji lekarskich. Jest bardzo miła , sympatyczna i dostępna o każdej porze . Polecamy w 100% tego lekarza jako dobrego specjalistę .

Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą, która z troską podchodzi do pacjenta. Wszystko sumiennie tłumaczy.

Blednie postawila diagnoze ,przez co moje dziscko niepotrzebnie dostalo serie bolesnych zastrzykow ,narazajac malenstwo na niepotrzebny bol i stres.

Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą do pacjętów podchodzi z sercem a przede wszystkim zawsze jest pod telefonem i nie robi z siebie wielkiej Damy. moje dziecko jest pod jej opieką od jadenastu lat i polecam Ją jako jednego z najepszych Neurologów dziecięcych .

Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna, gdy leczenie przynosi efekty. Natomiast gdy nie umie sobie poradzić z problemem staje się " agresywna'. wobec rodziców. To nie jest lekarz!!!

SUPER LEKARZ podejscie do każdego pacjenta bardzo dobre,rzeczowe i kompetentne.Warto polecać kazdemu wizytę u pani doktor zna się na swojej pracy.Polecam- mój syn jest od 10-u lat pacjentem.