lekarz Danuta Hebda-Lis

2,6

Jako farmaceuta nie zawaham się stwierdzić, ze ta pani dawno zapomniała o tym, ze wiedzę nieustannie należy pogłębiać i uzupełniać. Poza tym muszę przyznać, ze dawno nie czułam się tak niekomfortowo i nigdy jeszcze nie zostałam potraktowana z takim lekceważeniem. Najbardziej rozczarowała mnie błędna diagnoza i leczenie. NIKOMU NIE POLECAM WIZYTY U TEJ PANI, za wyjątkiem osób pragnących dodatkowej porady religijnej. . . Żenujące.

Najbardziej rozczarowała mnie błędna diagnoza i leczenie.

Najbardziej rozczarowała mnie błędna diagnoza i leczenie.

Proszę omijać panią, zwłaszcza osoby młode. Zapomniała pani doktor, że ma służyć wszystkim ludziom na takim samym poziomie a nie oceniać ich pod względem moralności. Podczas wizyty jak tylko powiedziałam, że biorę środki antykoncepcyjne stwierdziła u mnie straszną grzybicę. Byłam w szoku bo tak mnie przestraszyła i nisko oceniła. Jeszcze tego samego dnia i następnego poszłam do dwóch różnych ginekologów ( kobiety i mężczyzny ). Udawałam, że nie byłam nigdzie wcześniej. Nic nie wykryli. Stwierdzili, że jestem zdrowa i nie muszę się leczyć. Chyba o czymś to świadczy.Dobra dla dewotek.

dokładnie, ona ma leczyć a nie prawić morały. ksiądz przy spowiedzi jest bardziej normalny niż ona, a ona ma leczyć a nie wtrącać sie w to co robie, przecież nawet nie wie czy jest ktoś wierzący czy nie...

Bardzo dobry lekarz, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowiada na pytania, bardzo mi pomogła!!! Jeśli jesteś wierząca to czemu oburzasz się jeśli ktoś kto jest też wierzący nie chce proponować Ci antykoncepcji wiedząc że jest to przeciw Twojej wierze i przeciw Twemu Bogu? a jeśli się o to oburzasz to wierzysz ale w seks,pożądanie,zaspokajanie każdej żądzy ciała,które przysłoniły Ci Boga Prawdziwej Czystej Miłości.

Wspaniały lekarz zwłaszcza dla młodych dziewczyn. Nikt tak jak ona nie potrafi wszystko wytłumaczyć. Mam 19 lat i naprawdę polecam, duża wiedza i medyczna i życiowa. Oby wiecej takich lekarzy

Super lekarz- polecam. Czytając negatywnych opinii – można wywnioskować jedno. Każda z dziewczyn oczywiście wierząca i praktykująca - ale jak przyjdzie do tematu antykoncepcji i współżycia przed ślubem czyli czytaj: grzech ciężki i śmiertelny to WIELKIE ŚWIĘTE OBURZENIE! Niestety dziewuszki- albo się jest wierzącym i bierze się wiarę z całym jej inwentarzem albo się udaje wierzącą w Boga, a tak naprawdę ma się głęboko gdzieś Jego prawo. Tak- uderz w stół a nożyce się odezwą! Śmiać mi się z was chce! Jak tak się oburzacie na antykoncepcje i dr. Hebdę, ...

Super lekarz- polecam.
Tak- uderz w stół a nożyce się odezwą! Śmiać mi się z was chce!
Jak tak się oburzacie na antykoncepcje i dr. Hebdę, że jej nie daje- to weź się jedna z drugą przynajmniej uczciwie przyznaj, że masz gdzieś wiarę chrześcijańską – a nie udawaj wierzące!
Pani dr. Hebda po prostu jest prawdziwym katolikiem i ma świadomość, że kiedyś (tak jak i wy ŚWIĘTE OBURZONE) stanie przed Panem Bogiem i będzie się musiała rozliczyć, że jednej i drugiej dała antykoncepcyjne leki! Lepiej już się nie kompromitujcie, że jesteście chrześcijankami- bo tak naprawdę nimi nie jesteście- a Pani dr. Hebda jest dal was WYRZUTEM, i tu was boli!

nikomu nie polecam tej pani... mam 20 lat, nie mam męża ( o czym ona nie wie), a gdy powiedziałam że współżyje powiedziała że sie puszczam (powtórzyła to z resztą z 10 razy jeszcze). Spędziłam w gabinecie 45 minut i wysłuchałam wykładu o moralnym życiu i etyce. Stwierdziła że marnuje sobie życie i że "szkoda dziecka", w ogóle zrobiła że mnie patologiczną osobę. Swoje oceny powinna zostawić dla siebie, bo nie ma prawa oceniać innych. lepiej do niej nie idźcie

nikomu nie polecam tej pani...

Absolutnie nie polecam tej Pani doktor. Wydawała się być dobrym lekarzem, ale tylko do czasu gdy było wszystko w porządku. Zgłaszałam jej, że nie czuję ruchów dziecka, a ona mi powiedziała, że co ja sobie myślę - żeby poczuć ruchy muszę się położyć na ok. 10 min. i skupić na tych ruchach(których nadal nie czułam) na co ona, że jestem nienormalna, za dużo filmów się naoglądałam i nie potrafię odróżnić ruchów dziecka. To była moja pierwsza ciąża więc miałam prawo się nie znać. Wiedziałam jak to wyglądało u mojej koleżanki i martwiło mnie, że u mnie jest inaczej. Po kilku wizytach zdenerwowana poszłam do innego lekarza i okazało się, że coś jest nie tak. W efekcie mam dziecko z porażeniem mózgowym i innymi problemami. Pani dr nadal sobie zarabia na zdrowych ciążach ze swoimi głupimi poglądami (na każdej wizycie zamiast konkretów o ciąży wysłuchiwałam wykładów etycznych),a ja do końca życia będę dźwigać ciężar jej niekompetencji. Niech ta kobieta lepiej skupi się na pracy jakiej się podjęła, a nie na umoralnianiu społeczeństwa!! Przyszłe mamy, jeżeli chcecie czuć się bezpieczne i mieć pewność profesjonalnej opieki w okresie ciąży i po to szybko zmieńcie lekarza!!! Acha- na wiadomość w jakim stanie jest moje dziecko powiedziała: "zdarza się".

Pani Hebda-Lis byla moim pierwszym ginekologiem do ktorego chodzilam z zaufaniem przez jakis czas. Jednak zainteresowalo mnie to ze pani ginekolog nie zlecala mi zadnych badan poza badaniami krwi i moczu. Tlumaczyla, ze to dlatego ze jestem dziewica. Tylko z powodu wlasnego uporu poszlam prywatnie na cytologie i Bogu dziekuje ze tak sie stalo, dzieki temu odkrylam ogromne problemy z hormonami. Gdybym dalej ufnie podchodzila do tego co mowila pani doktor nie wiadomo kiedy zorientowalabym sie ze cos jest nie tak, a jak wiadomo w tej kwestii im wczesniej tym lepiej.