dr n. med. Danuta Jakubczyk

2,7
2,5
2,9
2,5

Chodzę na wizyty do Pani doktor. Jest to osoba bardzo doświadczona, z ogromną praktyką, niezwykle rzeczowa, z wysoką kulturą osobistą. Racjonalnie podchodząca do problemu. Zlecającą potrzebne badania w celu zobrazowania choroby. Potrafiąca wytłumaczyć szczegółowo chorobę i jej przebieg. Jest osobą niezwykle empatyczną i pomocną. Jest to lekarz bardzo ceniony, świadczą o tym ogromne kolejki do Pani doktor w poradni. Polecam Panią doktor ogromnie.

Doktor jest opryskliwa i nieuprzejma. Nie odpowiada na pytania, traktuje pacjentów z wyższością jak zło konieczne za które dostaje pieniądze. Spóźnia się do pracy i przyjmuje pacjentów wybiórczo, według "widzimisię".

Po przeczytanych opiniach (tych negatywnych) mam wrażenie, że dotyczyły innego lekarza. Moje odczucia po wizycie - bardzo pozytywne. To mój 4 endokrynolog w ciągu 2 lat i chętnie do Pani dr Jakubczyk wrócę. Poświęciła mi sporo czasu. Tłumaczyła przebieg choroby i sposób jej leczenia. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, cierpliwie i wyczerpująco. Zmieniła leki i zaleciła kolejne badania i kontrolę. Szczerze polecam.

Tak czytając powyższe opinie zastanawiam się czy to pisała jedna i ta sama osoba która być może jest zbyt tchórzliwi osobą która sobą niewiele reprezentuje a ocenia innych ! Nawet nie znalazł minimum odwagi w sobie by się przedstawić ! Ja byłam u tej Pani Doktor na wizycie i była bardzo miła, kompetentna i fachowa ! Można tego Lekarza polecić w 100 % !

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani.Już na wstepie podczas rejestracji bardzo na mnie nakrzyczała,chociaż miałam zlecenie na pilne!Jest bardzo chamska.ordynarna i chyba jej sie w głowie pomieszało bo tak nie można do ludzi podchodzić.Załuję że nie wyszłam z gabinetu i też nie potraktowałam jej jak ona mnie,więcej do niej nie pójde.Brak słów.

Szkoda słów. Nie słucha objawów, oczekuje tylko wyników, a nawet jak są w miarę OK nie wysila się, aby poszukać przyczyny dolegliwości. Odradzam.

Nie mogę narzekac na panią doktor. Poświęciła mi uwagę, dokładnie wytłumaczyła cel badań i działanie leków, które brałam. Była sympatyczna i wyrozumiała. Jako pierwszy lekarz zleciła mi w końcu badania.

Ta pani sprawiła, że już nie potrafię zaufać lekarzom. Jak sama powiedziała: "Nie leczę wyników, ale chorobę, a choroby nie widzę". I tak mnie z tymi "mądrościami" i bez hormonów zostawiła. Następna wizyta za pół roku. Faktycznie, raka często trudno zobaczyć. Gdyby nie doktor Borawski, nie wiem, czy bym dzisiaj jeszcze tu była. Także Jakubczyk odradzam stanowczo. Nie wiem, co taka kobieta robi w służbie zdrowia.

Panią tą polecil mi inny lekarz, która mając z dr D. Jakubczyk kontakt w szpitalu, wyrażała się bardzo pozytywnie o jej wachowości i podejsciu do chorego. Po zapoznaniu się z opiniami pacjentów przyznam, że z pewną rezerwą podchodziłem do wizyty u Pami dr D. Jakubczyk, doznałem miłego rozczarowania. Zostałem wysłuchany cierpliwie z uwagą i dokładnie zapoznany z moją chorobą. Zostałem poinformowany o dalszym trybie postępowania i leczenia. Zastanawiam się czy rozmawiamy o tym samym lekarzu dr. nauk med. Danucie Jakubczyk. Z całą odpowiedzialnością te Panią innym pacjentom.

Z całą odpowiedzialnością te Panią innym pacjentom.

niestety prywatnie pani dr też nie jest w stanie wysilić się na odrobinę uprzejmości, dolegliwości pacjenta jakby puszczała echem, niestety z tłumaczeniem też nie najlepiej, na 2 wizytę już nie pójdę